aktualizacja 

Michał M. przerywa milczenie. Wymowny komentarz

2098

W piątek wieczorem raper Michał M., przy którym znaleziono 1,5 grama marihuany, po raz pierwszy odniósł się do zatrzymania przez policję. Jego komentarz był krótki, ale wymowny.

Michał M. przerywa milczenie. Wymowny komentarz
Michał M. po raz pierwszy odniósł się do zatrzymania (AKPA)

21-latek został zatrzymany na jednej z ulic Warszawy w nocy z 27 na 28 stycznia. Jak podawało RMF FM, wraz z nim zatrzymano 24-letniego kolegę, przy którym znaleziono 0,5 grama marihuany.

Michał M. przyznał się do posiadania narkotyków. Po usłyszeniu zarzutów został zwolniony z aresztu. Obu mężczyznom grozi kara do trzech lat więzienia.

Michał M. komentuje. Wymowny wpis

W piątek wieczorem Michał M. po raz pierwszy odniósł się do całej sytuacji. Raper skomentował ją w dość wymowny sposób, zamieszczając na Instastories link ze Spotify do utworu Jamala "Policeman". Popularny utwór sprzed niemal 15 lat porusza właśnie temat legalizacji marihuany w Polsce.

Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę. To, co moje jest moje, co jara mnie. W razie co nie wiem przecież jak i gdzie - rapował przed 15 laty Jamal.

W innym fragmencie utworu padają słowa: "To jest pieśń, tak ku wolności, tej wolności, co chciałbyś ją mieć".

Dyskusja po zatrzymaniu rapera. Broni go nawet Jakimowicz

Zatrzymanie Michała M., jednego z najpopularniejszych artystów w Polsce, jest szeroko komentowane w mediach. Wiele znanych osób stanęło w obronie rapera. Wśród nich jest nawet Jarosław Jakimowicz z TVP, który w przeszłości nie wypowiadał się zbyt pochlebnie na temat M.

Żal mi go, bo to młody chłopak. Sam mam synów w tym wieku i oczywiście za chwilę usłyszymy o tym w jego rymach, że to nic, że nic mi nie zrobicie, ale to doświadczenie nie należy do miłych - komentował Jakimowicz w rozmowie z Pudelkiem.
Ewidentnie mieli chłopaki na własny użytek i nie będę udawać teraz, jaki jestem oburzony, bo zwyczajnie nie jestem - dodał.
Zobacz także: Apel Morawieckiego do Tuska. "Twardy akt desperacji ze strony pana premiera"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić