Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Nowe problemy Martyny Wojciechowskiej? Zaskakujące doniesienia

31

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są już po rozwodzie. Ich rozstanie było niezwykle medialne, a jak wiadomo, nie nastąpiło w zgodzie. Jak się teraz okazuje, nad słynną podróżniczką zawisły kolejne czarne chmury. Jej posada w TVN jest zagrożona. Co dalej?

Nowe problemy Martyny Wojciechowskiej? Zaskakujące doniesienia
Martyna Wojciechowska (AKPA, AKPA)

Gdy Martyna Wojciechowska poślubiła kolegę po fachu, fani piali z zachwytu. Para przez kilka lat tworzyła zgrany związek. Wszystko układało się naprawdę wspaniale. Wojciechowska i Kossakowski byli jedną z najbardziej komplementowanych par w polskim show-biznesie.

Wydawało się, że nic i nikt nie jest w stanie tego zepsuć. W końcu połączyła ich wspólna pasja, czyli miłość do podróży, a także ogromna wrażliwość na los drugiego człowieka. Wiadomość o rozwodzie zszokowała chyba wszystkich.

Jak się okazało, pod wspólnym dachem Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wytrzymali zaledwie trzy miesiące. Rozwód udało im się jednak dostać dopiero pod koniec lipca 2022 roku.

Zapadł już wyrok i to z orzeczeniem o winie. Martynie udało się ponoć udowodnić w sądzie, że całkowitą winę za rozpad małżeństwa ponosi jej były mąż. Wyrok jest nieprawomocny, możliwe więc, że Kossakowski zechce się od niego odwołać – zdradził informator "Pudelka".

Martyna Wojciechowska straci pracę przez byłego męża?

W telewizji TVN, gdzie oboje pracowali, nastąpiły pewne zmiany. Choć prezenter zrezygnował z udzielania się na wizji już kilka miesięcy wcześniej, okazuje się, że może na nią wrócić.

Wszystko dlatego, że po odejściu Edwarda Miszczaka funkcję dyrektor programowej stacji przejęła Lidia Kazen. Ona z kolei jest bardzo dobrą przyjaciółką Przemka Kossakowskiego.

Przemek wróci. Lidka na pewno go do tego namówi – przekonuje informator "Na Żywo".

To zaś może zwiastować problemy Martyny Wojciechowskiej. Ze stacją TVN była związana od początku swojej medialnej kariery.

Na korytarzach TVN dużo mówi się o tym, że może nie być dla niej miejsca w stacji. Nowa szefowa bardzo ceni sobie pomysły i odwagę w eksperymentowaniu Przemka – miał powiedzieć w rozmowie ze wspomnianym tygodnikiem jeden z menadżerów TVN.

Decyzja ma być rzekomo już "klepnięta". Informator "Na Żywo" przekonuje, że programu Martyny - "Kobieta na krańcu świata" - zabraknie w szykowanej jesiennej ramówce.

Jak się dowiadujemy, najbliższej jesieni najprawdopodobniej zabraknie programu Martyny "Kobieta na krańcu świata" – przekazuje "Na Żywo".
Zobacz także: Ukochana Ronaldo wygląda kwitnąco!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić