"Nigdy więcej na letniakach w zimę". Kacper Blonsky wywołał burzę

58

Zima zaskoczyła nie tylko drogowców, ale także wielu kierowców. Mamy połowę grudnia, a nadal nie wszyscy wymienili opony na zimowe. Popularny influencer Kacper Blonsky pochwalił się na Twitterze swoim sportowym bmw "na letniakach". Kilka godzin później udostępnił zdjęcie skasowanego auta. Jego posty wywołały burzę w sieci.

"Nigdy więcej na letniakach w zimę". Kacper Blonsky wywołał burzę
Influencer udostępnił kontrowersyjne zdjęcie na Twitterze (Instagram, Twitter)

Każdy doświadczony kierowca wie, że przed zimą samochód powinien zostać odpowiednio przygotowany na nadchodzącą zmianę warunków atmosferycznych. Aby auto było w pełni sprawne, a jazda nim komfortowa i bezpieczna, przede wszystkim należy wymienić opony z letnich na zimowe. Nie trzeba z tym czekać do pierwszego śniegu. Najlepiej zrobić to, gdy tylko za oknem pojawią się pierwsze przymrozki, a nawet nieco wcześniej.

Najwyraźniej jednak wciąż nie wszyscy są tego świadomi, a być może niektórzy celowo ignorują podstawowe zasady bezpieczeństwa. Nie wiadomo, co kierowało popularnym twórcą internetowym Kacprem Blonskym, gdy ten w poniedziałek pochwalił się na Twitterze swoim bwm, który pod maską ma aż 374 koni. Jak informował w poście influencer, w sportowym aucie nadal nie wymienił opon.

374 konie i letnie opony, trzymajcie mocno kciuki - napisał youtuber na portalu społecznościowym, udostępniając zdjęcie luksusowej deski rozdzielczej.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Zignorował szlaban na Lubelszczyźnie. Kamera nagrała, co zrobił na przejeździe kolejowym

Już kilka godzin po udostępnieniu pierwszego wpisu, młody celebryta podzielił się z internautami rzekomo bolesnymi konsekwencjami nieprzygotowania auta do zimy. Blonsky opublikował kolejne zdjęcie swojego bmw, już nie szosującego po warszawskich ulicach, a... holowanego na lawecie!

Nigdy więcej na letniakach w zimę - napisał pod zdjeciem.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Burza w sieci, a Kacper Blonsky ma ubaw

Zachowanie influencera wywołało lawinę komentarzy. Pod jego wpisami posypały się krytyczne uwagi. Internauci oskarżają Blonsky'ego o brak odpowiedzialności i narażenie innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo.

Trzeba być bardzo nieodpowiedzialnym i nieumyślnym człowiekiem, żeby widzieć, jaka jest pogoda, i nie pomyśleć, że nie tylko sobie mogę zaszkodzić, ale i innym - skomentował jeden z internautów.
Świadome narażanie innych uczestników ruchu drogowego przez brak odpowiedniego ogumienia do obecnej pory roku i jeszcze chwalenie się tym w mediach społecznościowych, szczyt debilizmu dzisiejszej młodzieży - napisała inna osoba.

Jak jednak dowiadujemy się z instagramowego profilu youtubera, Blonsky wpuścił internautów w maliny. Zdjęcia udostępnił "dla żartu", a samochód znajdujący się na lawecie podobno nawet nie należy do niego. Jaki był cel tego "pranka" - nie wiadomo. Jednak użytkownicy Twittera nie pochwalają zachowania Kacpra.

Jeśli żartujesz, to część może wziąć to na serio, a że jesteś osobą rozpoznawalną, to szerzysz głupotę. Żart bardzo słaby - skomentowała jedna z internautek.
No nie wiem, czy to takie śmieszne - dodała kolejna osoba.
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić