Omenaa Mensah znów wzięła ślub. Niezwykłe okoliczności

11

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła pokazać, jak wyglądał drugi ślub Omeny Mensah. Pogodynka TVN w niezwykłych okolicznościach odnowiła przysięgę małżeńską z ukochanym Rafałem Brzoską. Uroczystość odbyła się w balijskim stylu na indonezyjskiej wyspie.

Omenaa Mensah znów wzięła ślub. Niezwykłe okoliczności
Omenaa Mensah odnowiła przysięgę małżeńską (Instagram)

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska sakramentalne "tak" powiedzieli sobie cztery lata temu. Zakochani znów mieli ochotę na to, by poczuć się jak młoda para. W związku z tym zorganizowali drugą ślubną ceremonię. Pojawili się na niej najbliżsi przyjaciele pary.

Przysięgę małżeńską zakochani odnowili w wyjątkowym miejscu. Doszło do tego na wyspie Bali. Wszystko przebiegło w bardzo egzotycznym klimacie. Panna młoda miała nawet na głowie tradycyjną balijską koronę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Blanka o momencie załamania po wygraniu preselekcji do Eurowizji. "Nie chciałam nawet z nikim rozmawiać przez telefon"

W trakcie ceremonii obowiązywały balijskie zasady. Były kwiaty, dary dla bóstw czy też okadzanie kadzidłami.

Omenaa i Rafał wymienili się także pamiątkową biżuterią. Brzoska wsunął na palec ukochanej pierścionek, a ona podarowała mu wyjątkowy naszyjnik - relacjonuje "Fakt".

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwycona ślubem Omeny Mensah

Kadry z tego niezwykłego wydarzenia zaprezentowała w sieci Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN na uroczystości pojawiła się oczywiście razem z mężem Radosławem.

Rozenek-Majdan wyraziła opinię na temat egzotycznej uroczystości. Z jej słów jasno wynika, że była zachwycona przebiegiem tego wydarzenia.

To był najpiękniejszy ślub, na jakim byliśmy… Z szacunku do świata, ze zrozumienia różnorodności, wielkiej miłości do sobie nawzajem i innych, powstała ceremonia zapierająca dech w piersiach. Dziękujemy, że mogliśmy być jej częścią. Jak cała Wasza rodzina i wszyscy przyjaciele - Kochamy Was na dobre i na złe zawsze - podkreśliła Małgorzata Rozenek-Majdan w instagramowy wpisie.

Majdanowie od kilku dni przebywają na Bali. W tym czasie bardzo ochoczo obcują z tamtejszą kulturą.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić