aktualizacja 

Patrzą na Cichopek i pękają ze śmiechu. "I po co tak oszukiwać?"

468

Katarzyna Cichopek należy do gwiazd, które są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych. Nie zawsze jednak dziennikarka i aktorka może liczyć na pozytywne komentarze od fanów. Pod ostatnim jej zdjęciem na Instagramie rozpętała się duża dyskusja na temat jej wyglądu.

Patrzą na Cichopek i pękają ze śmiechu. "I po co tak oszukiwać?"
Przesadziła z retuszem. Cichopek w ogniu krytyki internatów (Licencjodawca, AKPA)

Kilka miesięcy temu Katarzyna Cichopek znalazła się na ustach całej Polski. Wszystko za sprawą rozwodu z Marcinem Hakielem, o którym media informowały praktycznie codziennie. Potem szerokim echem odbił się jej związek z Maciejem Kurzajewskim, partnerem w programie "Pytanie na Śniadanie".

Aktorka liczy jednak, że 2023 rok zapewni jej dużą stabilizację. Pomóc temu mają także regularne treningi. Dzięki ćwiczeniom, sylwetka dziennikarki jest znakomita, co często sama Cichopek pokazuje w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wzruszona tańcem w "You Can Dance"

Cichopek należy do gwiazd, które są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych. Nie zawsze jednak dziennikarka i aktorka może liczyć na pozytywne komentarze od fanów. Tym razem aktorka serialu "M jak Miłość" wrzuciła do sieci zdjęcie reklamy jednego z produktów. Internauci nie skupili się jednak na reklamie, tylko samym wyglądzie prowadzącej "Pytanie na Śniadanie".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przesadziła z retuszem. Internauci krytykują Cichopek

W komentarzach pod zdjęciem Katarzyny Cichopek padło wiele słów krytyki. Internauci zarzucają aktorce brak naturalności i zbytnie korzystanie z programu, który poprawia urodę.

"Kasia z Ciebie taka piękna kobieta, naprawdę nie musisz się upiększać Photoshopem", "Chyba razem ze zwężeniem talii Photoshop przyciął też paluszki... I po co tak oszukiwać?" - to tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod jej zdjęciem na Instagramie.

Zdaniem ludzi, Cichopek zdradziły... dłonie. - Co tu się stało? - dopytują, podkreślając, że te wyglądają na "duże i śmieszne". Sama gwiazda nie odniosła się do tych zarzutów.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić