Paulina Smaszcz uskarża się na "toksycznych ludzi". Oto co z nimi zrobi

17

W ciągu ostatnich miesięcy cała Polska żyła konfliktem Pauliny Smaszcz z jej byłym mężem Maciejem Kurzajewskim. Niedawno Smaszcz zamieściła post, w którym podzieliła się refleksjami na temat relacji. Szczególnie uskarżała się na toksyczne osoby.

Paulina Smaszcz uskarża się na "toksycznych ludzi". Oto co z nimi zrobi
Paulina Smaszcz uskarża się na "toksyczne" osoby. Zapowiada, jak się z nimi rozprawi (AKPA, AKPA, Baranowski Michał)

Paulina Smaszcz, wzorem kolegów i koleżanek ze świata mediów i show-biznesu, złożyła swoim fanom noworoczne życzenia. "Kobiet petarda" zamieściła na Instagramie post, w którym wyraziła nadzieję, że 2023 rok przyniesie im szczęśliwe życie, "oparte na wartościowych relacjach z ludźmi".

Życzę wam, żeby miniony rok, przeszłość, to co się już wydarzyło, było lekcją i siłą, żeby budować tu i teraz szczęście, spełnienie, szczere, prawdziwe życie, oparte na wartościowych relacjach z ludźmi, bez zawiści, zazdrości, porównywania i oceniania – napisała Paulina Smaszcz na Instagramie.

Paulina Smaszcz o "toksycznych ludziach". Padła mocna deklaracja

To nie był koniec życzeń, które Paulina Smaszcz złożyła obserwatorom swojego Instagrama. Poruszyła także temat osób, od których należy się trzymać z daleka – tzw. toksycznych. Zaleciła, aby się od nich odcinać, a inwestować czas i energię w wartościowych ludzi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Przejęta Paulina Smaszcz-Kurzajewska w sądzie
Nie warto przejmować się i walczyć z tym, na co nie mamy wpływu. Szukajmy wartościowych ludzi. Odcinajmy się od toksycznych i interesownych – podkreśliła Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz poruszyła również temat relacji miłosnych. Podkreśliła, że wchodzenie w związek ma sens wyłącznie w przypadku, kiedy opiera się na lojalności, szacunku, zaufaniu i tym podobnych pozytywnych cechach.

Tylko miłość w życiu ma sens. Miłość lojalna, z szacunkiem, zaufaniem, daniem wolności opinii, zdania, pasji, by razem odnaleźć wspólne chwile, z których zbudowane jest prawdziwe życie – wyliczała Paulina Smaszcz.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić