Życiowa rewolucja Pauliny Smaszcz. Wyjeżdża z Polski

174

Paulina Smaszcz już za kilka tygodni zostanie babcią, z czego ogromnie się cieszy. Okazuje się jednak, że to nie jedyna zmiana, która ją czeka. Już wkrótce dziennikarka wyjedzie z Polski. "Moje życie idzie w tamtym kierunku" - powiedziała w jednym z wywiadów.

Życiowa rewolucja Pauliny Smaszcz. Wyjeżdża z Polski
Paulina Smaszcz (AKPA, AKPA)

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozstali się w 2020 roku, po czternastu latach małżeństwa. Nie komentowali tego publicznie, nie chwalili się nowymi związkami, a w mediach byli przykładem tego, że mimo rozwodu można utrzymywać ze sobą dobre relacje i dzielić się wychowaniem nad dziećmi. Wszystko zmieniło się, gdy Maciej Kurzajewski ogłosił, że jego nową partnerką jest Katarzyna Cichopek.

Paulina Smaszcz wyjedzie z Polski

Paulina Smaszcz zaczęła wówczas publikować posty atakujące Kasię i Macieja. W chętnie udzielanych wywiadach zdradzała szczegóły rozwodu i małżeństwa. Oskarżyła byłego męża o złe traktowanie, zdrady i zaniedbania względem jej i dzieci.

Sprawa rozwodu, o której wiele osób zapomniało, wróciła na pierwsze strony gazet. Smaszcz tymczasem próbuje sobie ułożyć życie na nowo. Niedawno pochwaliła się bardzo pozytywną zmianą w swoim życiu — w lutym zostanie babcią. Franciszek Kurzajewski i jego żona Laura powitają na świecie córeczkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Harry i Meghan otrzymali wyróżnienie na gali w nowym Jorku

To jednak nie koniec życiowych rewolucji. Po wielu publicznych przepychankach i medialnych kłótniach postanowiła wyjechać z Polski. Jak przekazuje "Super Express", od miesięcy przygotowywała się do przeprowadzki się do Włoch, by pomóc synowej w pierwszych tygodniach po porodzie. Dziennikarka nie ukrywa swojej ekscytacji.

Czeka mnie zmiana życiowa, więc zainwestowałam w kurs języka włoskiego. Dałam sobie trzy miesiące na nauczenie się go w stopniu komunikatywnym, ponieważ moje życie idzie w tamtym kierunku – powiedziała w rozmowie z Anną Zejdler.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić