aktualizacja 

Krystyna Pawłowicz o Macie. Padły ostre słowa. Wybuchła burza

435

Zatrzymanie Maty przez policję to od dwóch dni jeden z głównych tematów poruszanych w polskich mediach. Znany raper usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Do sprawy odniosła się na Twitterze nawet Krystyna Pawłowicz. Sędzia TK nazwała muzyka... "aroganckim nygusem".

Krystyna Pawłowicz o Macie. Padły ostre słowa. Wybuchła burza
Krystyna Pawłowicz skomentowała sprawę Maty (AKPA)

W czwartek wieczorem raper Mata został zatrzymany przez policję wraz ze swoim kolegą na warszawskim Mokotowie. Podczas legitymowania 21-latek wyciągnął z kieszeni 1,5 grama marihuany. Jego kolega miał przy sobie pół grama suszu.

Mężczyźni zostali zabrani do policyjnej izby. Obaj usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających i zostali zwolnieni do domu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Krystyna Pawłowicz komentuje sprawę Maty

Informacja o zatrzymaniu celebryty pojawiła się w mediach w piątek rano i od tego momentu sprawa jest jednym z najczęściej komentowanych tematów w Polsce. Do sytuacji nie omieszkała się odnieść także Krystyna Pawłowicz.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego już wcześniej otwarcie krytykowała rapera, m.in. komentując tekst jego utworu "Patointeligencja" z 2019 roku. Tym razem również użyła wobec muzyka nieprzychylnych słów, obrażając zarówno jego samego, jak i fakt zajmowania się jego tematem w przestrzeni publicznej, co - jakby nie było - sama uczyniła, pisząc post na Twitterze.

Już od rana trwa budowanie fejmu jakiemuś tlenionemu, aroganckiemu nygusowi... - Krystyna Pawłowicz napisała w poście.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Izabela Zabielska o coming oucie
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić