Piotr Fronczewski bierze ślub? Przecież ma żonę!

13

Media obiegła wieść o tym, że Piotr Fronczewski planuje stanąć przed ołtarzem. 75-letni aktor ma przecież od prawie 50 lat żonę...

Piotr Fronczewski bierze ślub? Przecież ma żonę!
Piotr Fronczewski. (AKPA)

Piotr Fronczewski od 47 lat jest żonaty z wybranką swojego życia - Ewą. Para wzięła ślub cywilny, a z kościelnym postanowiła nieco poczekać. Aktor przyznał, że nie wiadomo kiedy minęło ponad 40 lat.

Nie było ślubu kościelnego. To znaczy niby miał być, ale jakoś tak wyszło, że wciąż był przesuwany na późniejszy termin i zanim się obejrzeliśmy, minęło czterdzieści jeden lat - pisał parę lat temu w swojej autobiografii Piotr Fronczewski.

Media zahuczały, że aktor wraz żoną Ewą postanowił w końcu stanąć na ślubnym kobiercu i zawrzeć związek małżeński przed obliczem Boga. Para miała to zrobić 8 czerwca, ale na drodze stanęły im obostrzenia pandemiczne.

Co na to sam zainteresowany? "Super Express" postanowił dopytać aktora o szczegóły ceremonii, jednak ten miał się mocno zdziwić. Jak podaje tabloid aktor zdementował plotkę i przyznał, że ani ślubu kościelnego nie planował, ani nie planuje.

Zobacz także: Fronczewski o córkach: "W domu były same samiczki, nawet zwierzęta były samiczkami"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić