aktualizacja 

Piotr Kraśko podjął życiową decyzję. Wyszło na jaw, co działo się w domu

295

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Piotra Kraśki. Na szczęście popularny prezenter mógł liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny. Jak twierdzi osoba z jego otoczenia, w czasie wolnym od pracy przewartościował priorytety. Kto jest najważniejszy dla Kraśki?

Piotr Kraśko podjął życiową decyzję. Wyszło na jaw, co działo się w domu
Adam Kraśko miał czas do przemyśleń. Doszedł do wniosku, co jest dla niego najważniejsze (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Piotr Kraśko nie ma dobrej passy. Jak podaje portal Gazeta Prawna, prezenter został skazany za prowadzenie samochodu bez uprawnień. Wyrokiem Sądu Rejonowego w Ostrołęce (woj. mazowieckie) musiał nie tylko zapłacić karę 100 tys. złotych, lecz także uiścić koszty procesu.

Co robi Piotr Kraśko? Przyjaciel rodziny zdradza tajemnicę

Ze względu na zawirowania w życiu prywatnym Piotr Kraśko przez pewien czas nie prowadził "Faktów" na TVN. Jak wyjawiła w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" osoba z otoczenia pary, prezenter miał wtedy czas na przemyślenie swoich priorytetów. Wszystko zainicjowała Karolina, żona Kraśki.

Chciała, żeby jak najczęściej jeździł z nimi na zawody. Bo choć Karolina zawsze jest przy dzieciach, a tata dzwoni i gratuluje, to nie ma go osobiście – wyjaśnił przyjaciel rodziny w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Duże zmiany w TVN. Stacja nie ma najlepszej passy

Ostatecznie Piotr Kraśko miał dojść do wniosku, że powinien spędzać więcej czasu z bliskimi. Według informatora "Na Żywo" zaczął też znajdować w sobie bogate pokłady romantyczności i częściej okazywać żonie uczucie. Zaprosił ją nawet do restauracji!

Randka z mężem, w pięknych okolicznościach, to ogromna przyjemność. To ważne, by mieć dla siebie czas – potwierdziła w rozmowie z "Na Żywo" sama Karolina Ferenstein-Kraśko.

Według ustaleń "Na Żywo" Karolina Ferenstein-Kraśko jest bardzo szczęśliwa z faktu, że mąż przewartościował swoje życie. Inaczej niż w przeszłości, Piotr Kraśko ma sprawniej oddzielać światy zawodowy oraz prywatny, co korzystnie wpływa na jego rodzinę.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić