Polsat SuperHit Festiwal. Wielki sukces Sanah. Doda szykuje się w pocie czoła

19

Coraz większymi krokami zbliża się Polsat SuperHit Festiwal 2021. Co krótko przed tym wielkim wydarzeniem robią takie gwiazdy jak Doda i sanah? Okazuje się, że ta młodsza wokalistka odnotowała niemały sukces.

Polsat SuperHit Festiwal. Wielki sukces Sanah. Doda szykuje się w pocie czoła
Doda i Sanah (akpa)

sanah cieszy się bardzo dużą popularnością. Praktycznie każda piosenka tej młodej wokalistki to wielki hit.

Niebawem sanah wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal. Krótko przed tym wydarzeniem pochwaliła się sporym sukcesem. Na niespełna tydzień przed występem podczas koncertu "Najlepsi z Najlepszych" zdała egzamin magisterski na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Doda natomiast pracuje nad tym, by znakomicie wyglądać. Jaką kreacją zadziwi publiczność w sopockiej Operze Leśnej?

To jest sukienka, na którą zużyliśmy ponad 80 m bieżących łańcucha, który był pozłacany. Doda specjalnie ściągała go z Dubaju! Inaczej nie zdążylibyśmy w tak krótkim terminie, żeby do nas doszedł. Oprócz tego sukienka jest wysadzana kryształami Swarovskiego i waży ok. 15 - 16 kg. Idziemy w wielki Hollywood - poinformował Konrad Bikowski z Queens Factory, cytowany przez pomponik.pl.

Polsat SuperHit Festiwal 2021. Kiedy? Gdzie kupić bilety?

Polsat SuperHit Festiwal 2021 odbędzie się już w dniach 25 i 26 czerwca. Wszystkie wejściówki na to wydarzenie zostały już wyprzedane. Ci, którzy nie zdołali ich zakupić, będą mogli śledzić występy w telewizji Polsat. Początek transmisji w oba dni o godz. 20:00.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić