aktualizacja 

Porażająca przepowiednia młodego wieszcza. Anand mówi, co czeka świat

226

Abhigya Anand jest jednym z najmłodszych jasnowidzów na świecie. Niektórzy twierdzą, że dzieci widzą i czują więcej, co sprawia, że jego profile na Instagramie oraz YouTube śledzi mnóstwo osób. Niestety, najnowsze proroctwo cudownego młodzieńca z Indii nie napawa optymizmem. Oczywiście należy je analizować z ogromnym dystansem.

Porażająca przepowiednia młodego wieszcza. Anand mówi, co czeka świat
Abhigya Anand (Licencjodawca)

Abhigya Anand co jakiś czas dzieli się swoimi przeczuciami. Ten indyjski chłopiec uważany jest za najmłodszego jasnowidza na świecie. Bardzo głośno zrobiło się o nim w 2020 roku. Wówczas na YouTube pojawiło się nagranie, podczas którego ostrzegał przed pandemią. Oczywiście jego wizje należy traktować z przymrużeniem oka i ogromnym dystansem. Niejednokrotnie zdarza się bowiem tak, że wynurzenia profetów nijak mają się do rzeczywistości.

Niektórzy twierdzą, że Anand przewidział wojnę w Ukrainie. Niestety, jego następne proroctwa nie są optymistyczne. 15-latek, który miał pobierać nauki u największych kapłanów, twierdzi, że pandemia koronawirusa to dopiero początek. Wieszczy, że w najbliższej przyszłości nie będzie spokojnie.

Chłopiec wskazuje, że w najbliższej przyszłości konflikt zbrojny w Ukrainie się nie skończy i będzie on miała coraz większy wpływ na pozostałe kraje. Świat dotknie gigantyczny kryzys ekonomiczny, a w wielu miejscach na ziemi zapanuje głód, nędza i potworna bieda. Globalny rynek ulegnie zmianie, a handel przejdzie całkowitą transformację - donosi "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Duże lotniska przesiadkowe odejdą do lamusa? "Już dziś są pod ścianą"

Anand uważa również, że część krajów nie poradzi sobie z inflacją. Zdaniem młodego profety, ubóstwo będzie wszechobecne. 15-latek wspomniał też o globalnym konflikcie zbrojnym, jednocześnie zaznaczając, że nie dojdzie do niego w ciągu najbliższych kilku lat.

Abhigya Anand wzbudza kontrowersje

Ten młody jasnowidz wzbudza sporo kontrowersji. Co prawda wiele osób śledzi jego przepowiednie, ale nie brakuje też takich, którzy powątpiewają w jego nadprzyrodzone moce.

Pojawiają się opinie, że chłopak jest po prostu wykorzystywany przez swoich rodziców. Wszystko ze względu na pieniądze - jego "przewidywanie przyszłości" ma stanowić dobry pomysł na biznes.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić