Porażka Kurdej-Szatan na castingu. Nie wzięli jej do TVN

670

Aktorka Barbara Kurdej-Szatan zdobyła się na szczere wyznanie. Okazuje się, że chciała być twarzą programu "Mam Talent!", ale po castingach ostatecznie nowym prowadzącym został Michał Kempa. Celebrytka powiedziała jednak, że nie ma żalu do producentów show.

Porażka Kurdej-Szatan na castingu. Nie wzięli jej do TVN
Barbara Kurdej-Szatan (AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan przez lata była jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z roli w serialu "M jak Miłość", ale pojawiała się też w licznych innych produkcjach TVP oraz prowadziła programy, m.in. "Kocham Cię Polsko", "The Voice of Poland" czy "Dance, Dance, Dance".

Straciła pracę w TVP, nie dostała się do "Mam Talent"

O Barbarze Kurdej-Szatan zrobiło się głośno ostatnio, po tym, jak zamieściła kontrowersyjny komentarz do sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Wówczas aktorka w ostry sposób skomentowała działania Straży Granicznej, nazywając funkcjonariuszy "maszynami bez serca, bez mózgu, które ślepo wykonują rozkazy".

Po wybuchu skandalu straciła pracę u publicznego nadawcy. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna stacja, gdzie nie ujrzymy znanej aktorki. Jak wyznała w rozmowie z Plejadą, chciała też współprowadzić show "Mam Talent" w TVN. Uczestniczyła w castingu, ale niestety. Odniosła klęskę. Producenci wybrali innego prowadzącego.

"Nie było mi aż tak przykro"

Jak dodaje, jednak nie ma żalu do stacji z tego powodu. - Nie było mi żal. To było tak, że po prostu dostałam telefon z prośbą o przyjście, ze wstępną propozycją. Ja się pojawiłam (...). Prowadzenia oczywiście kocham, ale nie było mi aż tak przykro (...) Produkcja miała jakąś swoją wizję, bardzo chcieli Michała, on świetnie wypadł i już – wyznała w rozmowie z Plejadą.

Teraz aktorka skupia się głównie na rolach w teatrze. - Wiadomo, że byłby to nowy projekt, byłoby fajnie, ale ja już miałam wcześniej taką wewnętrzną potrzebę rozwoju siebie jako aktorki, artystki, aktorki śpiewającej, zależy mi na tym, by robić nowe projekty np. teatralne i filmowe — dodaje Kurdej-Szatan.

Zobacz także: Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić