aktualizacja 

Poszedł do knajpy Gesslera. To usłyszał od kelnera

414

Dymitr Błaszczak z kanału "Sprawdzam jak" udał się do restauracji "Ćma" należącej do Mateusza Gesslera. Już na początku nagrywania filmiku doszło do nieprzyjemnego incydentu, a youtuber prawie został wyproszony.

Poszedł do knajpy Gesslera. To usłyszał od kelnera
Youtuber odwiedził knajpę Mateusza Gesslera. (Youtube)

Dymitr Błaszczak prowadzący kanał "Sprawdzam jak" odwiedził jedną z restauracji należących do Mateusza Gesslera. "Ćma" znajduje się w śródmieściu Warszawy, przy jednej z najbardziej znanych ulic miasta - Koszykowej. Youtuber już na wstępie przypomniał, że był niedawno "U Fukiera" - restauracji Magdy Gessler i obie knajpy porówna.

Youtuber wyproszony z restauracji?

Niestety już na początku wizyty w restauracji doszło do nieprzyjemnego incydentu. Youtuber o mały włos nie został wyrzucony.

Po raz pierwszy w historii tego kanału zdarzyła się historia, że omal nie zostaliśmy wyproszeni. Skończyło się tym, że zostaliśmy przeniesieni w inne miejsce - słyszymy wyjaśnienia.

Okazało się, że problemem było nagrywanie materiału do filmu. Kelner upomniał Dymitra i powiedział, że goście i obsługa niekoniecznie chcą się znaleźć w obiektywie kamery. Po krótkiej wymianie zdań youtuber został przeniesiony na inne miejsce, z którego nie było już widoku na całą restaurację i kucharzy przygotowujących dania.

Uszanujemy to, chociaż tego nie rozumiem - skomentował sytuację.

Przy podsumowaniu swojej wizyty youtuber podkreślił, że drobny incydent nie wpłynął ocenę dań i restauracji. Okazało się, że wszystko było smaczne i - jak na Warszawę - przystępne cenowo, a poza sytuacją z początku filmiku nie wydarzyło się już nic nieprzyjemnego.

Zobacz także: RESTAURACJA MATEUSZA GESSLERA ĆMA W WARSZAWIE - CZY JEST LEPIEJ NIŻ U MAGDY GESSLER?!
Zobacz także: Sklepy wycofują rosyjskie produkty. "Oddolny odpowiednik sankcji"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić