aktualizacja 

"Protestujesz z Lempart, a potem kolędy". Fani ostro do Kurdej-Szatan

685

Fani wyleli wiadro pomyj na Barbarę Kurdej-Szatan, która opublikowała zdjęcia ze swojego świątecznego występu w Polsacie. "Ale hipokryzja... Najpierw wulgaryzmy na ulicach i przeciwko Kościołowi, a teraz aniołki" - piszą oburzone fanki.

"Protestujesz z Lempart, a potem kolędy". Fani ostro do Kurdej-Szatan
(akpa)

Barbara Kurdej-Szatan nie kryła się ze swoim poparciem dla kobiet, które strajkowały w całej Polsce po kontrowersyjnym wyroku TK. Wstawiała nawet zdjęcia, na których występowała z transparentami z hasłami "wolność" podczas jednego z marszów.

W święta Bożego Narodzenia, w trakcie uroczystej Wigilii z Polsatem, Barbara Kurdej-Szatan, w odświętnej kreacji śpiewała kolędy razem z córeczką i mężem, co nie spodobało się wielu internautom. Zarzucili jej hipokryzję.

Hipokrytka - krótko podsumowała aktorkę obserwatorka.
Jak można jednego dnia mieć błyskawice SS, a następnego dnia śpiewać kolędy?! Wstyd! - czytamy.
Najpierw Strajk Kobiet, błyskawica, a teraz kolędy w kościele? Czysta hipokryzja Pani i ludzi, którzy pozwolili Pani tak blisko Tabernakulum zaśpiewać o narodzeniu naszego Zbawiciela - grzmi internautka.

Jednak negatywne komentarze to nie jedyne, jakie pojawiły się pod wpisem Barbary Kurdej-Szatan. Aktorkę niejednokrotnie bronili fani, uznając, że jej "udział w strajku ma się nijak do kolęd".

Ja się pytam, co ma strajk do kolędowania? To raz, a dwa - baby, zacznijcie się interesować swoimi rodzinami, a nie cudzymi! Hania jest uroczą i śliczną dziewczynką! Zazdrosne baby! Wesołych Świąt dla wszystkich! - czytamy.
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić