aktualizacja 

Prowadził "Hugo". Zdziwicie się, jak żyje obecnie

8

Ten program telewizyjny pamięta każdy, kto dorastał w latach dwutysięcznych. Popularny teleturniej "Hugo" emitowano od 2000 do 2009 roku w soboty i niedziele na Polsacie. Ostatnim prowadzącym format był Piotr Galus. Nie do wiary, jak prezenter zmienił się od tamtego czasu. Ma też ciekawe hobby.

Prowadził "Hugo". Zdziwicie się, jak żyje obecnie
Piotr Galus prowadził "Hugo". Tak zmienił się przez lata. (You Tube, Screen: Jim Taylor)

Ten program cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Wielu z nich marzyło, aby dodzwonić się do studia Polsatu i zagrać na antenie. Młody gracz sterował trollem Hugo na ekranie telewizora za pomocą telefonu.

W trakcie rozgrywki zadaniem uczestnika teleturnieju było pomóc trollowi w uwolnieniu żony Hugoliny oraz dzieci, które uprowadziła czarownica Scylla. Za zwycięstwo otrzymywało się atrakcyjne nagrody.

To on prowadził "Hugo". Dziś tak wygląda

Jak pisze portal Eska.pl, ostatnim prowadzącym interaktywny teleturniej był Piotr Galus. Mężczyzna spełniał się w tej roli od 2004 do 2009 roku. W jednym z wywiadów przyznał kiedyś, że pracę tę dzielił ze studiami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie tylko telewizja. Inne zajęcia Rogalskiej
Zdecydowałem się na studia zaoczne. W weekendy zaraz po Hugo jechałem na uczelnię. Koledzy ze studiów wiedzieli, że spóźniam się dlatego, że właśnie obudziłem wszystkie dzieci w Polsce. To był szalony czas - wspominał w rozmowie z prowadzącym bloga "Życie, muzyka, pasje".

Okazuje się, że obecnie mężczyzna nadal pracuje w mediach. Galus jest dziennikarzem Polskiego Radia. Prywatnie fascynuje się sportem, prowadzi również treningi na siłowni. Swoją doskonałą formą fizyczną dzieli się na Instagramie.

"Jestem z wykształcenia politologiem, którego porwał sport. Od ponad 10 lat profesjonalnie rozwijam się w tym kierunku, zarażając innych swoją pasją (Zdrofit). Umiejętności zdobyte na polu dziennikarskim, przy tworzeniu i prowadzeniu programów w telewizji (Polsat) i radiu (Polskie Radio), a także tworzeniu kampanii promocyjnych i pozyskiwaniu klientów (Polsat) pozwalają mi w przystępny sposób dzielić się zdobytą wiedzą. Wychodzę z założenia, że chcąc promować aktywny tryb życia, nie można być tylko teoretykiem. Spełniam się jako instruktor zajęć grupowych i trener osobisty" - czytamy na profilu Galusa w serwisie LinkedIn.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić