Przerażające. Właśnie spełnia się koszmarna wizja Jackowskiego!

127

Wiele osób nie wierzy w wizje Krzysztofa Jackowskiego. Popularny jasnowidz często jest obrażany i wyszydzany. Tymczasem po raz kolejny spełnia się jedna z jego przepowiedni.

Przerażające. Właśnie spełnia się koszmarna wizja Jackowskiego!
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski prowadzi własny kanał na YouTube. Regularnie dzieli się tam swoimi wizjami. Pod koniec 2020 roku opowiadał o przewidywaniach na powoli kończący się rok.

Okazuje się, że ten popularny jasnowidz przewidział kryzys na granicy pomiędzy Polską a jednym z sąsiadów. Pomylił się jednak z kierunkiem - nie brał pod uwagę Białorusi.

Będzie kompletnie niezrozumiała sytuacja dziejąca się w Polsce, może jeszcze gdzieś w kierunku południa: Słowacja, Czechy - mówił Jackowski, cytowany przez "Super Express".

Co miał na myśli, mówiąc o "niezrozumiałej sytuacji"? - Będzie z tym związany bardzo duży pośpiech. Będzie stworzony bardzo duży pośpiech. Ja mówiłem jakiś czas temu, że widzę takie różne punkty, niekoniecznie chodzi o szpitale. Dużo ludzi będzie tam szło. Ludzie będą musieli iść do tych punktów. Może chodzi o te szczepienia, które zapowiadają - zaznaczał jasnowidz.

Tak zapowiadał kryzys

Jackowski w przerażający sposób przepowiadał kryzys na granicy. - Raptem zdarzy się coś, co sprawi duży pośpiech i przestraszenie. Będzie po to, by wzmóc większą dyscyplinę. Ten spokój teraz, takie uspokojenie, zostanie przerwane nagłym szarpnięciem - mówił z niepokojem.

Stanie się coś takiego, że nawet jeżeli teraz mamy wybór, to przez to, co się będzie działo nagle ten wybór będzie mniejszy. Czerwona granica została określona i jest wielka cisza przed czerwoną granicą. Jakby ta granica cały czas istniała, ale była nieaktywna - dodawał.
Zobacz także: Rosyjskie ćwiczenia wojskowe. Czołgi w pobliżu Ukrainy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić