Anna Przybylska na plaży. Nieznane zdjęcie trafiło do sieci

54

Dokładnie siedem lat temu zmarła Anna Przybylska. W dniu rocznicy jej śmierci jedna z przyjaciółek aktorki pokazała wyjątkowe zdjęcie. Pod postem internauci ubolewają, że nie mogą już podziwiać Przybylskiej.

Anna Przybylska na plaży. Nieznane zdjęcie trafiło do sieci
Anna Przybylska (AKPA, Anna Przybylska)

Pod koniec 2013 roku Anna Przybylska miała operację usunięcia guza trzustki. Później była leczona w Szwajcarii. Niestety, nie udało się jej uratować. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku.

Mija już siedem lat od śmierci aktorki. Przybylską wspomina wiele osób. Jej przyjaciółka wrzuciła do sieci fotkę z Anną. Przypomniała ich wspólne wakacje.

W opisie dodała czarne serca. To bardzo wymowne. Pokazuje, jak bardzo zabolało ją odejście Anny Przybylskiej.

"Pamięć o niej jest najsilniejsza", "Jaka szkoda, że nie możemy jej nadal podziwiać", "Na zawsze w naszych sercach" - piszą natomiast internauci.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Piękne słowa o Annie Przybylskiej

Do Anny Przybylskiej bardzo często porównywana jest jej córka Oliwia. Ostatnio 19-latka wypowiedziała przepiękne słowa na temat nieżyjącej matki.

Moje zainteresowanie aktorstwem wzięło się z domu. Moja mama była wspaniałą aktorką i moją inspiracją - powiedziała Oliwia Bieniuk w ostatnim wywiadzie dla "Plejady".
Zobacz także: Anna Przybylska skończyłaby 42 lata. Jarosław Bieniuk uczcił jej pamięć serią niepublikowanych nagrań
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić