Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
SSŃ
|

Olejnik nie wytrzymała. Wypaliła do polityka PiS: "Czy pan ma serce?"

564
Podziel się:

Słowa Piotra Kalety o "zboczeńcu" i "kobyle", które wygłosił z sejmowej mównicy, były "zbyt emocjonalne" - stwierdził eurodeputowany PiS Kosma Złotowski w rozmowie z Moniką Olejnik. Dodał później, że dzieci z Michałowa trafiły "pod czułą opiekę Łukaszenki". - Czy pan ma serce? - pytała dziennikarka.

Olejnik nie wytrzymała. Wypaliła do polityka PiS: "Czy pan ma serce?"
W programie Moniki Olejnik zrobiło się gorąco. Fot. Screen z "Kropka nad i" (TVN24)

"No lewactwo, ręka w górę, kto przyjmie pod swój dach zboczeńca, który gwałcił krowę albo kobyłę?" - zapytał z czwartek w Sejmie Piotr Kaleta z PiS podczas dyskusji nad przedłużeniem stanu wyjątkowego przy granicy polsko-białoruskiej. Jego słowa oburzyły wielu polityków.

Europoseł PiS o wypowiedzi Piotra Kalety

Do kontrowersyjnej wypowiedzi kolegi odniósł się europoseł Prawa i Sprawiedliwości Kosma Złotowski w programie Moniki Olejnik "Kropka nas i". Polityk stwierdził, że podczas debaty zbyt wiele osób "poniosły emocje".

Debata była bardzo emocjonalna i wielu parlamentarzystów zachowywało się nie tak, jak przystoi dla tak ważnej sprawy - uznał Złotowski.

Dzieci z Michałowa "pod czułą opieką Łukaszenki"

W dalszej części rozmowy dziennikarka zapytała eurodeputowanego, czy myśli o tym, gdzie są teraz dzieci z Michałowa - imigranci, którzy zostali przekazani Białorusi przez polską straż graniczną. Wspomniała o strażnikach, którzy "wyrywali dzieci i wpychali je do autokarów".

Przypuszczam, że dzieci i rodzice są bezpieczni na Białorusi, pod czułą opieką Aleksandra Łukaszenki, który je tam zaprosił – odpowiedział europoseł PiS.

Prowadząca program nie zamierzała odpuścić. Dopytywała polityka PiS, czy nie zastanawia się, czy dzieci mogły trafić do lasu, na bagna, czy są zmarznięte. Złotowski odpowiedział, że dziećmi zajęły się polskie służby graniczne, po czym miały zostać odwiezione tam, dokąd przywieźli je rodzice na zaproszenie prezydenta Białorusi. Dodał, że prezydent Białorusi liczy na to, że Polska przyjmie uchodźców, a za nimi przybędą kolejni.

Wiemy, w co gra Łukaszenka. Znamy jego umowy o ruchu bezwizowym z wieloma państwami. Wiemy, że na białoruskich krajowych lotniskach przyjmowane są samoloty z zagranicy i wiemy, do czego to prowadzi – mówił Złotowski.

- Czy pana nie przejmuje los tych dzieci, czy pan ma w ogóle serce? – zapytała w końcu Monika Olejnik. W odpowiedzi polityk PiS wytłumaczył, że "ma wyobraźnie i widzi to, co dzieje się na polskiej granicy i do czego to może doprowadzić".

Zobacz także: Polski pojazd Straży Granicznej zaatakowany. Białoruski pogranicznik złapany na gorącym uczynku
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(564)
xzy
10 miesięcy temu
Kiedy to pani Olejnik i pozostali litościwi oddadzą część swoich dochodów na pomoc Irakijczykom, Syryjczykom, Sudańczykom itd. w ich krajach. Moga im pomóc finansowo odbudowywać domy, szkoły, szpitale
Helen
10 miesięcy temu
Olejnik biżuterię nosi za 4 tys na sobie i non stop korzysta z medycyny estetycznej bo nie ma sumienia w braniu pieniędzy za ten cięty język. Niech odpuści sobie i pomoże uchodżcom .Powinna trochę tych biednych ludzi przygarnąć do siebie .
Mmmmm
10 miesięcy temu
Pis nakradł dali sobie podwyżki to niech sie dzieli
Polka
10 miesięcy temu
Zal dzieci i żal uchodźców bo to im jankesi wraz z polskim wojskiem rozpierdzielili ich ojczyzny i domy więc oni idą właśnie tu do Polski
Emerytka
10 miesięcy temu
Temat zastępczy. Dzisiaj dostałam podwyżkę - centralnego ogrzewania. Niech was piekło pochłonie zaborcy.
Kinoman
11 miesięcy temu
Oglądałam serial kryminalny i tam padło takie stwierdzenie, że dobry dziennikarz obserwuje, opisuje i relacjonuje, ale nie staje po żadnej ze stron, musi być obiektywny. Ale to była tylko taka fikcja filmowa.
polka
11 miesięcy temu
Olejnik, a ty masz serce ,nie pytam po której stronie tylko czy masz w ogóle. Z tego co obserwujemy to nawet zalążka serca nie masz ,zniknęło w TVN.
kajko
11 miesięcy temu
Olejnik bardzo dobrze płacą za odpowiednie poglądy, dlatego je ma. Natomiast jej sposób prowadzenia rozmowy-monologu to koszmar. W zasadzie to prezentacja swojego widzi mi się, a gość jej jest potrzebny, aby mogła się nakręcać. Nie do oglądania.
wasz tow .
11 miesięcy temu
Stokrotka i cyniczna gra dziećmi tak jak całej lewicy .
Dociekliwy
11 miesięcy temu
Oglądałem ten wywiad. Pan polityk z zadowoloną miną osoby o niesprawności umysłowej głosił przekazy rządzącej partii. Na pytanie - czy wierzy w to co mówi ten ... powiedział, że mu wierzy, bo przecież jest to członek rządu, a on rządowi wierzy. STĄD REAKCJA OLEJNIK!
MIREK
11 miesięcy temu
OLEJNIKOWA POWINNA SIĘ LECZYĆ
Artek
11 miesięcy temu
Stokrotka więdnie.
Assa
11 miesięcy temu
To jest wojna. Pacyfisci z KO muszą wybrać. Polska czy Białoruś.
Ford
11 miesięcy temu
Dali im koncesję to niech się z nimi męczą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić