Radosna nowina dla fanów Ekipy. Nowciax pochwalił się nią na Instagramie

15

Choć Ekipa, jaką znamy, przestała istnieć pod koniec lipca, wielu internautów wciąż żyje losami grupy youtuberów. W czwartek Michał "Nowciax" Nowicki podzielił się w mediach społecznościowych dobrą nowiną. Okazuje się, że wraz ze swoją partnerką spodziewa się dziecka.

Radosna nowina dla fanów Ekipy. Nowciax pochwalił się nią na Instagramie
Piotr "Nowciax" Nowak poinformował, że z partnerką spodziewają się dziecka (Instagram, Piotr Nowak, Nowciax)

To przełomowe wydarzenie dla wszystkich fanów projektu znanego jeszcze niedawno jako Ekipa. W czwartek 11 sierpnia Michał "Nowciax" Nowicki ogłosił w sieci, że spodziewa się dziecka. Poinformował o tym we wspólnym poście na Instagramie z partnerką, Kasią "dscll" Mikołowicz.

Pochwalił się w sieci zdjęciem z partnerką. "Projekt, nad którym pracujemy od kilku miesięcy"

Na zdjęciu widzimy znanego youtubera stojącego razem z dziewczyną z odsłoniętym brzuchem. Widać, że zarysowują się już na nim ciążowe krągłości. Na drugiej fotografii widać parę wraz ze zdjęciami z USG.

Projekt, nad którym pracujemy od kilku miesięcy – podpisali zdjęcia młodzi rodzice.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

To koniec Ekipy. W sieci krążą rozmaite teorie

Ekipa od trzech lat mieszkała w wynajętej willi pod Krakowem. To tam jedni z najpopularniejszych influencerów w Polsce nagrywali swoje materiały. Gdy umowa najmu dobiegła końca, członkowie Ekipy zdecydowali się jej nie przedłużać.

"Nowciax" na początku pełnił funkcję fotografa influencerów. Wkrótce jednak zżył się z nimi na tyle, że został "pełnoprawnym" członkiem Ekipy. Warto zaznaczyć, że jako jedyny nigdy nie zdecydował się na mieszkanie wraz z innymi youtuberami. Jest pierwszym członkiem grupy, który doczeka się potomka.

Założyciel grupy Karol "Friz" Wiśniewski poinformował 25 lipca na Twitterze o zakończeniu projektu w dotychczasowej formule. W sieci pojawiają się teorie, że mogło dojść do konfliktu między nim, a innymi członkami kolektywu. Niektórzy z youtuberów nadal kręcą bowiem wspólne filmy, ale już bez "Friza".

W połowie lipca tego roku związana z grupą influencerów Ekipa Investments zapowiedziała przekazanie ponad 9 mln zł na inwestycje w start-upy. Obawy sceptycznie nastawionych do tej deklaracji ekspertów rozwiała sama spółka, która zapewniła, że choć jest powiązana z influencerami, to sprawy dotyczące ich inwestycji prowadzą kompetentni profesjonaliści.

Obejrzyj także: Na czym polega fenomen ekipy Friza? Ekspertka tłumaczy

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić