Schreiber została zapytana o rozwód. Szczera odpowiedź

31

Marianna Schreiber to żona ministra PiS, która marząc o sławie, zgłosiła się do "Top Model". Aspirująca celebrytka często jest pytana, jaki wpływ mają jej poglądy na jej relację z mężem. Będzie rozwód?

Schreiber została zapytana o rozwód. Szczera odpowiedź
Marianna Schreiber (Instagram)

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno po krótkiej homofobicznej wypowiedzi. Jednak żona ministra zmieniła front. Najpierw próbowała swoich sił w "Top Model", jakiś czas później pojawiła się natomiast na LGBT Film Festiwal.

Nie sposób zauważyć, że zmiana ta może kolidować z przekonaniami jej męża. Polityk z PiS jednak póki co publicznie nie wyraził zdania co do ambitnych pomysłów na sławę żony. Spekulacje tymczasem nie ustają, a Schreiber jest nawet pytana o rozwód. Na Instagramie podczas Q&A szczerze odpowiedziała na pytanie o ewentualną zmianę stanu cywilnego.

Czy pani się rozwodzi? – zapytała fanka
Nie… - odpowiedziała krótko Schreiber.

Padło też pytanie, czy Schreiber chce być ze swoim mężem na zawsze. - Życie pisze różne scenariusze. Nigdy nie wybiegam daleko przed siebie. Nie da się wszystkiego zaplanować, bo często właśnie to życie weryfikuje. Wiem, czego potrzebuję, czego pragnę i do czego zmierzam. Tylko czas pokaże, jak będzie dalej - stwierdziła Schreiber.

Zobacz także: Owsiak o Radiu Maryja. Takich słów można było się spodziewać
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić