Smutna historia Olgi Bończyk. To dlatego jest sama

Olga Bończyk cieszy się dużą popularnością i uznaniem. Bez wątpienia należy do grona artystów z najwyższej półki. Niestety, w życiu prywatnym nie wiedzie jej się tak dobrze, jak w zawodowym.

Olga BończykOlga Bończyk
Źródło zdjęć: © akpa

Wiele osób pewnie zastanawiało się, dlaczego Bończyk kroczy przez życie w pojedynkę. Artystka postanowiła się otworzyć i wytłumaczyła, skąd się wzięła jej samotność.

W przypadku pierwszego i drugiego męża musiałam uznać swoją porażkę. Potem gdy znów próbowałam ułożyć sobie życie, za każdym razem wydawało mi się, że znalazłam mężczyznę, z którym się zestarzeję. Jednak życie znów weryfikowało moje nadzieje. Miłość kończyła się, ale zamieniała w dobrą znajomość - powiedziała w rozmowie z "Twoim Imperium".

Olga Bończyk dwukrotnie się rozwodziła. Najpierw rozeszły się jej drogi z Jackiem Bończykiem, a później z Jackiem Gorazdowskim. Generalnie jej związki to pasmo niepowodzeń.

Dlaczego nie wyszło Oldze Bończyk?

Co decydowało o tym, że związki Olgi Bończyk się rozpadały?

W jednym przypadku w grę wchodziła zdrada, w drugim - niedopasowanie. Kiedy indziej była to zaborczość i toksyna lub pępowina nieodcięta od mamusi - wyjawiła gwiazda.

Pomponik podkreśla, że Olga Bończyk "nie szuka już miłości, choć nie zamyka się na nowe uczucie".

Wybrane dla Ciebie