aktualizacja 

Smutne święta u Martyniuków. "Tydzień płakaliśmy"

303

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W rodzinie Martyniuków zapanował spory smutek, bowiem odeszła ukochana suczka Chica, która towarzyszyła im przez ostatnie osiem lat. - Płakaliśmy przez tydzień - przyznaje Zenek.

Smutne święta u Martyniuków. "Tydzień płakaliśmy"
Smutniejsze święta u Martyniuków. Zabraknie ważnego członka rodziny (Licencjodawca, AKPA)

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, jedne z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych świąt w roku. Po raz pierwszy od ośmiu lat Zenek i Danuta Martyniuk spędzą je bez ukochanej suczki Chiki. Mimo ogromnego smutku, oboje nie chcą mieć teraz kolejnego czworonoga.

Na razie nie chcemy. Danka mówi i ja też wiem, że kolejny piesek już nie będzie taki sam jak Chica. Być może kiedyś coś się zmieni, ale na dzień dzisiejszy nie chcemy nowego zwierzaka. Za bardzo się człowiek przywiązuje. Tydzień czasu płakaliśmy, jakbyśmy utracili co najmniej najukochańszą córeczkę - tłumaczy Zenek dla "Super Expressu".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "W Polskę na weekend". Najbardziej egzotyczny region w Polsce. Podlasie zachęca niesamowitymi atrakcjami

Święta Bożego Narodzenia Martyniukowie spędzą w bardzo rodzinnym gronie. Kilka dni po Bożym Narodzeniu wyjadą do Zakopanego, gdzie Zenek przygotowywać się będzie do sylwestra w TVP 2.

Wigilię spędzimy w domu rodzinnym u żony w Bielsku Podlaskim, gdzie mieszka Danki, brat, będą też jej siostry z rodzinami oraz moja mama. Na drugi dzień jedziemy do Białowieży. Jeżeli śnieg się utrzyma to z pewnością urządzimy sobie kulig, a 29 grudnia wyjeżdżamy do Zakopanego - dodaje.

Ponad trzy dekady na scenie

Zespół Akcent jest obecny na scenie ponad trzy dekady. W 2019 roku świętował swoje 30-lecie działalności. Powstał na przełomie 1989 i 1990 roku, a jego nazwa została zaczerpnięta z wcześniejszych dokonań Zenka Martyniuka.

Zenka chyba nie da się nie lubić. Także z powodu jego angażowania się w sprawy charytatywne. W ciągu swojej kariery zagrał niezliczoną ilość koncertów charytatywnych, odwiedził mnóstwo chorych dzieci w szpitalach.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić