aktualizacja 

Awantura na wigilii pracowników TVP. "Polała się krew"

650

Firmowa wigilia TVP3 Opole, którą zorganizowano w hotelu DeSilva, zakończyła się w szokujący sposób. Jak ustalił serwis opolska360.pl, "w pewnym momencie zabawa wymknęła się spod kontroli". Na miejscu miała pojawić się policja oraz karetka pogotowia. Co dokładnie stało się na firmowej wigilii TVP w Opolu?

Awantura na wigilii pracowników TVP. "Polała się krew"
Awantura na wigilii TVP3 Opole. "Polała się krew". Przyjechała policja (Google Street View, Pixabay)

O wigilii firmowej, w której mieli brać udział pracownicy TVP3 Opole, zrobiło się głośno kilkadziesiąt godzin po zakończeniu feralnej imprezy. Niestety, uczestnicy nie rozeszli się do domów w dobrych nastrojach. W hotelu DeSilva w nocy z piątku na sobotę (z 16 na 17 grudnia) miało dojść do zaskakujących scen. Jak nieoficjalnie ustalili w kilku źródłach dziennikarze lokalnego serwisu opolska360.pl, "ludzie dali sobie po twarzach" i "polała się krew".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Katarzyna Dowbor chciałaby wrócić do TVP?

Interwencję mundurowych we wspomnianym hotelu potwierdziła Agnieszka Nierychła, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Zadzwoniono również po karetkę pogotowia. - Otrzymaliśmy wezwanie od obsługi hotelu, że w sali bankietowej doszło do awantury. Sytuacja miała miejsce w sobotę 17 grudnia, kilka minut przed godziną 1:00 w nocy - relacjonuje rzeczniczka opolskiej policji, cytowana przez serwis opolska360.pl.

Na miejsce przyjechał też zespół ratownictwa medycznego. Wezwał go jeden z uczestników zdarzenia. Mężczyzna, który miał być poszkodowany, odmówił jednak badania oraz hospitalizacji - dodaje Agnieszka Nierychła.

Awantura na wigilii TVP3 Opole. Dyrektor hotelu komentuje interwencję policji

Uczestnicy awantury mieli zostać wylegitymowani przez stróżów prawa. - W obecnej chwili możemy potwierdzić, że w tym dniu doszło do zdarzenia, które wymagało interwencji policji - przekazał lokalnemu serwisowi Łukasz Łabanowski, dyrektor hotelu, w którym doszło do awantury. Prowadzone jest tam "wewnętrzne postępowanie, mające na celu wyjaśnienie powodów zaistniałego zdarzenia i osób w nim biorących udział". W tym samym budynku w piątkowy wieczór miało odbywać się równolegle kilka firmowych spotkań wigilijnych.

Choć dziennikarze opolska360.pl zwrócili się z prośbą o komentarz do Łukasza Żygadły, dyrektora TVP3 Opole, do momentu publikacji artykułu (około 15:00 w poniedziałek) nie otrzymali od niego żadnej odpowiedzi w tej sprawie.

Autor: PTA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić