aktualizacja 

Smutne wieści dla fanów. Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Oto powód

39

Małgorzata Socha w najnowszych wywiadzie potwierdziła ważną zmianę w swoim życiu. Aktorka poinformowała, że 15 latach odrywania roli Zuzy w serialu "Na Wspólnej" postanowiła odejść z produkcji - donosi Fakt. Co było przyczyną tej decyzji i co dalej z wątkiem jej bohaterki?

Smutne wieści dla fanów. Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Oto powód
Socha odchodzi z "Na Wspólnej". Co jest powodem tej decyzji? (AKPA)

Rola Zuzanny Hoffer w serialu "Na Wspólnej" bez wątpienia rozkręciła aktorską karierę Małgorzaty Sochy. Gdy młodziutka aktorka wkroczyła na plan hitowej produkcji TVN, miała na swoim koncie jedynie role epizodyczne w kilku serialach telewizyjnych i nieszczególnie udanych filmach. Dopiero udział w uwielbianym przez Polaków tasiemcu przyniósł jej rozpoznawalność.

Małgorzata Socha odchodzi z "Na Wspólnej"

Już pod koniec sierpnia "Super Express" informował, że Socha nie pojawiła się na nagraniach nowej czołówki programu. Wówczas zaczęły pojawiać się plotki o możliwym odsunięciu się aktorki od produkcji. W końcu w ostatnim z wywiadów gwiazda wyjawiła całą prawdę.

Tak, pomału żegnam się z serialem… - przyznała aktorka w rozmowie z "Fakt TV".

Celebrytka zdradziła, że będzie to definitywny koniec. Nie ukrywała jednak, że nie była to dla niej łatwa decyzja. Głównym powodem odejścia z produkcji miał być brak czasu dla rodziny. Socha ma trójkę dzieci, a oprócz w "Na Wspólnej" gra jeszcze w "Przyjaciółkach", w teatrze, reklamach. Ogrom obowiązków stał się dla niej zbyt przytłaczający.

Dla mnie było to bardzo trudne i długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego - Socha wyznała "Fakt TV".

Wątek jej bohaterki odgrywał ważną rolę w fabule serialu. Co po odejściu Sochy stanie się z Zuzą? Gwiazda już wszystko wie, ale nie może zdradzić szczegółów. - Trzeba oglądać serial! - podsumowała.

Zobacz także: Milczała przez 22 lata. Małgorzata Werner: "Czytałam, że skończyłam w domu publicznym"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić