aktualizacja 

Beata Szydło już tak nie wygląda. Stylistka ocenia zmiany w jej wizerunku

377

Styl ubierania się Beaty Szydło nie raz i nie dwa stał się tematem gorących dyskusji. Od kiedy ulubienica Jarosława Kaczyńskiego stanęła na świeczniku, każdy element jej garderoby staje się przedmiotem analizy. Tym razem zszokowała nawet doświadczoną stylistkę!

Beata Szydło już tak nie wygląda. Stylistka ocenia zmiany w jej wizerunku
Tak kiedyś wyglądała Beata Szydło. Teraz polityk PiS stanowi wzór dobrego smaku? (AKPA, Niemiec)

Jeszcze do niedawna Polacy rzadko kiedy mieli okazję widzieć Beatę Szydło na żywo. Powód jest prozaiczny — posłanka PiS obecnie skupia się na pracy w Brukseli. Jednak w ostatnim czasie była premier kraju zdecydowała się odwiedzić kilka miejscowości i tym samym wesprzeć partię w walce o zwycięstwo w nadchodzących wyborach.

Beata Szydło — styl. Stylistka ocenia wygląd byłej premier Polski

Wielu obserwatorom działalności Beaty Szydło rzuciło się w oczy, że posłanka PiS zupełnie zmieniła styl ubierania się. Polacy pamiętali ją z barwnych garsonek — tak podobnych do tych noszonych przez nieżyjącą już królową Elżbietę! — do których starannie dobierała jedną z licznych broszek.

Okazało się jednak, że w Brukseli Beata Szydło porzuciła broszki i garsonki na rzecz monochromatycznych zestawów. Zamiast spódnic wybiera spodnie, a na górę — gładkie golfy i marynarki. Czy jednak taka zmiana wyszła posłance PiS na dobre? Głos w sprawie zabrała Ewa Rubasińska-Ianiro, stylistka gwiazd.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ewa Rubasińska-Ianiro uważa, że zmiana wizerunku wyszła Beacie Szydło na dobre. Zdaniem stylistki gwiazd poprzednie stylizacje stały w sprzeczności z charakterem posłanki PiS, która wcale nie czuła się komfortowo w "kobiecych" garsonkach ozdobionymi broszkami.

Już nie musi utrzymywać sztucznie wykreowanego wizerunku: nosić spódniczek, broszek oraz bardzo kobiecych fasonów i kolorów. Obecnie Beata Szydło reprezentuje bardzo męski styl — tłumaczyła Ewa Rubasińska-Ianiro w rozmowie z portalem "Fakt".

Jak podkreślała Ewa Rubasińska-Ianiro, nowy styl harmonizuje z osobowością Beaty Szydło. Według stylistki należy ona do kobiet o silnym charakterze, do którego pasują bardziej "surowe" fasony, na przykład właśnie spodnie czy golfy.

Cały styl Beaty Szydło powrócił do jej DNA, bo ona ogólnie nie jest słodką kobietką, ale mocną babą, która była na siłę wtłaczana w wizerunek mocnej kobiecości. Teraz nie musi tego robić – tłumaczyła Ewa Rubasińska-Ianiro ("Fakt").
Zobacz także: Zobacz też: Maja Sablewska ocenia styl polskich gwiazd. Jest zachwycona jedną osobą
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić