Spotkali się w rządzie Morawieckiego. Miłość od pierwszego wejrzenia

371

Co łączy wiceministra finansów i wiceminister rozwoju i technologii? Wielka miłość. Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się w rządzie Mateusza Morawieckiego. Teraz planują wspólną przyszłość.

Spotkali się w rządzie Morawieckiego. Miłość od pierwszego wejrzenia
Spotkali się w rządzie Morawieckiego (YouTube)

O Piotrze Patkowskim zrobiło się głośno w 2020 roku. 29-letni wówczas absolwent prawa został wiceministrem finansów i Głównym Rzecznikiem Dyscypliny Finansów Publicznych. Z racji młodego wieku, Patkowski często jest na świeczniku partii opozycyjnych.

W rządzie pracuje także Olga Semeniuk. Jak się okazuje, młodzi przypadli sobie do gustu i planują wspólną przyszłość. Od roku są parą, a niedawno odbyły się ich oświadczyny.

Poznałem się z Olgą w KPRM. Najpierw byłem doradcą w gabinecie politycznym premiera, a później pracowałem w Centrum Analiz Strategicznych w KPRM. Olga z kolei była wtedy najbliższą współpracowniczką ministra Michała Dworczyka, a później została wiceministrem rozwoju - komentuje dla "Super Expressu" Patkowski.

Kim jest narzeczona Patkowskiego?

Wybranka Patkowskiego jest kilka lat starsza. 33-letnia Semeniuk od 2 stycznia 2020 r. pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii. Niedawno premier Mateusz Morawiecki powołał Olgę Semeniuk na stanowisko sekretarza stanu.

Semieniuk ma wieloletnie doświadczenie w administracji rządowej. Wcześniej pracowała w Ministerstwie Obrony Narodowej i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Cenię Olgę za osobowość, charakter, mądrość, intelekt, ale przede wszystkim za to, że jest dobrym człowiekiem. Ślubu raczej nie planujemy na 2022 rok, ale zobaczymy jak będzie - dodaje Patkowski.
Zobacz także: Zaciekła wymiana zdań w studiu. Zaczęło się od słów Andrzeja Dudy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić