Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
NB
|

"Stało się". Żona ministra PiS nie kryje żalu po tym, co zaszło

41
Podziel się

W czwartek Sejm przyjął ustawę "lex Czarnek" zwiększającą władzę kuratorów. "A więc stało się" - skomentowała Marianna Schreiber. Żona ministra PiS w gorzkich słowach podsumowała ministra edukacji.

"Stało się". Żona ministra PiS nie kryje żalu po tym, co zaszło
Marianna Schreiber komentuje "lex Czarnek" (AKPA)

Podczas czwartkowego posiedzenia Sejm przegłosował nowelizację ustawy o prawie oświatowym zwaną "lex Czarnek". Jednym z jej głównych założeń jest nadanie większych uprawnień kuratorom podległym Ministerstwu Edukacji.

Za przyjęciem "lex Czarnek" głosowało 227 posłów. Przeciwko było 214, nikt się nie wstrzymał. Projekt poparło 219 posłów klubu PiS, 4 posłów Porozumienia, 2 posłów Kukiz'15 oraz 2 posłów niezrzeszonych.

Dziękuję Państwu Posłom za uchwalenie ustawy i wzmocnienie prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnym światopoglądem, odpolitycznienie szkoły i ochronę dzieci przed demoralizacją. Bardzo ważna decyzja #BezpiecznaSzkoła #SkutecznyNadzór - skomentował na Twitterze Przemysław Czarnek.

Żona polityka PiS uderza w Czarnka

Głos w sprawie przegłosowania "lex Czarnek" zabrała Marianna Schreiber. Żona ministra PiS udostępniła wpis posłanki KO Katarzyny Lubnauer, która stwierdziła, że to "czarny dzień polskiej oświaty".

A więc stało się… i odpowiada za to Pan, który depresję dzieci traktuje jak coś naturalnego, co służy do "przepychanek politycznych" przy mównicy - napisała Marianna Schreiber.

Tym samym Schreiber odniosła się do wystąpienia Czarnka, w którym obwinił opozycję za depresję u dzieci. "Robicie najpierw dzieciom wodę z mózgu, powodujecie rozchwianie emocjonalne tych biednych dzieci w szkole, a następnie mówicie, że depresji dostają" - stwierdził minister edukacji.

Zobacz także: Wyjawił informację o Dudzie i Kaczyńskim. "Piaskownica"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(41)
Bill
1 tyg. temu
Wystarczy być żoną mninistra i wszedzie jej pełno.
Byk
1 tyg. temu
Ja widzę ta żonę posła PiS jak występuje na rurze ładna zgrabna wykształcona marnuje się.
Paulus
1 tyg. temu
Jeżeli komuś nie pasuje to wysyła dzieci do szkoły prywatnej takiej, gdzie jest dużo zajęć o seksie zarówno w teorii jak i w praktyce.
eko bzdziuch
1 tyg. temu
eee, dawać środę. środa jak się skopci to ptaki konają w locie, jak za mao
Sprawiedliwy
1 tyg. temu
Jak zmienia w oświacie to ja wam mówię nic mądrego z tego nie wyjdzie powrót do średniowiecza murowany wladza skłonna jest wmówić że ziemią jest centrum świata a wszystko co wokół kręcić się wokół niej żywoty św męczenników na języku polskim na biologi o stwórcy który stworzył rodzaj ludzki i o innych jego cudach
adam
1 tyg. temu
jak ja widzę to jednak jestem za aborcją
12345
1 tyg. temu
Pani funduje depresję swojemu dziecku,mam tylk jedno dziecko i naprawdę nie mam czasu na takie pierdoły jakimi pani sie zajmuje....Zdjęcia, komentarze to wpatrzenie w siebie ja, ja, ja. Dziecko to doskonały obserwator, proszę już szukać dobrego psychologa dla małej .... Pozdrawiam
Gość super kt...
1 tyg. temu
Ewidentnie coś z banią nie tak
hoor
1 tyg. temu
sucznieziemska!!!
arabn
1 tyg. temu
Koniecznie chce żeby o niej mówiono!
To ktoś ,kto...
1 tyg. temu
Ona jest jskrawym przykladem ,że trzeba dużo zmienić w oświacie.
hahaha
1 tyg. temu
No i co minister teraz pocznie. Krytyka z ust takiego "autorytetu".
Roman G.
1 tyg. temu
Czy ona płaci żeby było o niej codziennie? Czy poprostu dlatego że mąż w PiS?
wstyd
1 tyg. temu
ciemnogrod juz nawet w szkolach robia ale zenada
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić