Steczkowska o stylizacjach Szpaka. Robi jej dużą konkurencję

5

Justyna Steczkowska to jedna z najsłynniejszych polskich wokalistek. Uchodzi za wielki talent i autorytet w świecie muzyki. Ostatnio na scenie towarzyszy jej Michał Szpak. W jednym z wywiadów wokalistka zdradziła jak pracuje się z artystą i przyznała, czym robi jej konkurencję.

Steczkowska o stylizacjach Szpaka. Robi jej dużą konkurencję
Steczkowska o stylizacjach Szpaka. Robi jej dużą konkurencję (AKPA, AKPA)

Justyna Steczkowska i Michał Szpak wystąpili w lipcu na scenie w Sopocie. Wykonali w duecie utwór "Grawitacje", którym skradli serca publiczności. Wokalistka zdradziła, jak pracuje się z artystą i zapowiedziała, że czeka ich kolejny sceniczny duet. Steczkowska wyznała też, co sądzi o Szpaku.

Śpiewaliśmy [razem - red.] w Sopocie, teraz w Warszawie też będziemy śpiewać "Grawitacje", ponieważ on bardzo kocha ten utwór, a ja to rozumiem, bo też kocham ten utwór - mówiła w rozmowie z "Party".

Steczkowska skomentowała talent Michała Szpaka. Podkreśliła, że zarówno ona sama, jak i jej kolega z branży mają mocne głosy. - Należymy do tych wokalistów, którzy mają duże, potężne głosy. (...) Śpiewanie "Grawitacji" razem powoduje, że jest tej mocy, dźwięku naprawdę dużo, (...) dlatego postanowiliśmy to raz jeszcze powtórzyć - zapowiedziała.

Zdaniem gwiazdy talent wokalny otrzymała "z góry", podobnie jej sceniczny partner. Dodała, że zestawienie ich głosów to "ciekawe muzyczne przeżycie".

Nam się w prezencie z góry dostały głosy mocne i szerokie i jak gdyby też jeśli chodzi o amplitudę duże, bo ja mam aż cztery oktawy to jest bardzo dużo, nie wiem ile Michał, ale na pewno ze trzy jak nie więcej, musiałabym sprawdzić, zapytać go. Więc uważam, że zestawienie tych dwóch głosów jest naprawdę takim ciekawym muzycznym przeżyciem.

Steczkowska o stylizacjach Szpaka. Robi jej dużą konkurencję

Reporter przeprowadzający wywiad zauważył, że Michał Szpak może być dla Justyny Steczkowskiej nie tylko konkurencją wokalną. Przyznał, że kolorowy ptak ma bardzo wyrazisty styl i mocne, spektakularne stylizacje. Sama Justyna słynie przecież z wyrazistego stylu.

Z Michałem na scenie nie jest łatwo ponieważ jest bardzo taki zjawiskowy, porusza się pięknie i tak dalej. Więc na pewno trzeba zawalczyć o swoje "ja" na scenie, żeby wyrównać tę energię i żeby to piękno razem kwitło na scenie. To niewątpliwie robi wrażenie - wyznała Justyna Steczkowska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Steczkowska o reality shows: "Muzyka jest dla mnie ważniejsza"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić