aktualizacja 

Syn Daniela Olbrychskiego żyje w USA. Victor do złudzenia przypomina ojca

18

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego żyje w USA i na co dzień nie używa jego nazwiska, ale wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, jak bardzo wdał się w ojca. Zobaczcie zdjęcia 34-letniego Victora.

Syn Daniela Olbrychskiego żyje w USA. Victor do złudzenia przypomina ojca
Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego, Victor, ma 34 lata. Jest uderzająco podobny do ojca (AKPA, AKPA)

Prywatne życie Daniela Olbrychskiego jest równie bogate, jak jego filmowa kariera. 77-letni aktor był trzykrotnie żonaty i ma troje dzieci, choć nie wszystkie przyszły na świat z tzw. prawego łoża. Z małżeństwa z Moniką Dzienisiewicz, na początku lat 70. na świat przyszedł Rafał Olbrychski, najbardziej znany, ale nie jedyny syn aktora.

Daniela Olbrychski ma jeszcze córkę, Weronikę (z drugiego małżeństwa aktora z Zuzanną Łapicką) i drugiego syna, Victora. Ten ostatni jest owocem głośnego romansu aktora sprzed lat, który zaczął się na planie filmu "Róża Luksemburg". To właśnie tam w drugiej połowie lat 80. Olbrychski poznał niemiecką aktorkę Barbarę Sukową, która w 1988 roku urodziła mu syna Viktora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Młode gwiazdy, które poszły w ślady słynnych rodziców

Romans Olbrychskiego, którego owcem jest jego drugi syn, ostatecznie położył kres jego drugiemu małżeństwu z Zuzanną Łapicką. Para rozwiodła się w 1989 roku. Jednak uczucie aktorów, które zaczęło się na planie filmu o życiu słynnej socjalistki, nie przetrwało próby czasu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Barbara Sukowa wyjechała do USA, gdzie ułożyła sobie życie u boku artysty Roberta Longo. W rzeczywistości to właśnie ojczym wychowywał najmłodszego syna Olbrychskiego, który dziś nosi jego nazwisko.

Jeszcze kilkanaście lat temu Victor miał z biologicznym ojcem chłodne stosunki (podobno z winy matki). Dopiero, gdy stał się dorosły, odwiedził ojczyznę ojca i nawiązał z nim bliższą relację.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Victor Longo-Olbrychski na co dzień mieszka w Nowym Jorku i zarówno po rodzicach, jak i ojczymie, odziedziczył artystyczną duszę. 34-latek nie próbuje jednak swoich sił w aktorstwie, a muzyce. Poniżej możecie usłyszeć próbkę jego wokalu.

Zobacz także: Viktor Longo - House of the Rising Sun (Live at Berlin)
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić