aktualizacja 

Przypakowany syn przebrał się za ojca. Do sieci trafiły zdjęcia

44

Arnold Schwarzenegger zrobił karierę w Hollywood głównie za sprawą swojej muskulatury, grając twardych mężczyzn. Jednym z kinowych hitów był film "Conan Barbarzyńca" z 1982 roku. Po latach do produkcji z udziałem Schwarzeneggera nawiązał jego syn. Jak wypadł Joseph Baena?

Przypakowany syn przebrał się za ojca. Do sieci trafiły zdjęcia
Syn Arnolda Schwarzeneggera jako Conan. Podobny do ojca? (PAP, GEORGE WHITEAR-MPTV)

Joseph Baena, syn Arnolda Schwarzeneggera, rywalizuje obecnie w amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". W ostatnim odcinku 25-latek przebrał się za Herkulesa, ale wizyta w garderobie pozwoliła mu nawiązać do kinowego hitu z 1982 roku, w którym jego ojciec zagrał główną rolę.

Syn Arnolda Schwarzeneggera jako Conan. Podobny do ojca?

Baena zamieścił na Instagramie krótki film, na którym możemy usłyszeć tytułową piosenkę z filmu "Conan Barbarzyńca" i zobaczyć jak pozuje on niczym Arnold Schwarzenegger. Dzięki temu fani młodego Amerykanina mogli podziwiać jego mięśnie i dobrze zbudowaną sylwetkę.

W późniejszym występie syn Schwarzeneggera otrzymał za swój taniec 28 na 40 możliwych punktów. - Od dawna jestem fanem Herkulesa. Mój tata wystąpił nawet w filmie "Herkules w Nowym Jorku", gdy był młodszy - powiedział podczas programu Baena.

Syn Schwarzeneggera obecnie pracuje jako agent nieruchomości i równocześnie stara się iść śladami ojca, starając się o angaż w Hollywood. 25-latek zatrudnił nawet menedżera w osobie Henry'ego Penziego. Już wkrótce będziemy mogli się przekonać, czy dysponuje on zdolnościami aktorskimi, bo John Malkovich dał mu możliwość zagrania w filmie sci-fi "Chariot".

Niedawno Joseph Baena mówił w "Men's Health", że od dawna z ojcem łączy go wspólna pasja w postaci kulturystyki i fitnessu. - Chociaż mogłem do niego zadzwonić w każdej chwili po jakąś poradę, to byłem zbyt dumny, aby to zrobić - powiedział.

Mój tata jest wychowany w oldschoolowym stylu. U niego nie ma nic za darmo. Wierzy, że ciężka praca przynosi efekty. Ja też. Uwielbiam słowo "honor". Gdybym wykorzystywał kontakty mojego ojca albo prosił go o przysługę, to jak by to o mnie znaczyło? - dodawał syn Schwarzeneggera.

Joseph Baena to owoc związku Arnolda Schwarzeneggera z byłą gospodynią byłego gubernatora Kalifornii.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk studiuje na uczelni Bogusława Lindy: "Nie są to łatwe rzeczy"
Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić