Angelika Karpińska| 
aktualizacja 

Szczere wyznanie Marty Wierzbickiej. Ludzie myślą, że jest zarozumiała

6

Marta Wierzbicka jest znana głównie z serialu "Na Wspólnej". Aktorka udzieliła szczerego wywiadu, w którym wytłumaczyła, dlaczego jest źle odbierana przez ludzi. Jej wypowiedź może zaskoczyć fanów.

Szczere wyznanie Marty Wierzbickiej. Ludzie myślą, że jest zarozumiała
Marta Wierzbicka (AKPA, Norbert Nieznanicki)

Marta Wierzbicka jest znana głównie z serialu "Na Wspólnej". Wcieliła się w nim w rolę Oli Zimińskiej. Dzięki udziałowi w serialu TVN aktorka zdobyła wielu fanów.

Zaskakujące wyznanie Marty Wierzbickiej

Ostatnio 30-latka udzieliła wywiadu dla Żurnalisty i zdobyła się na szczere wyznanie. Wierzbicka wyznała, że jest nieśmiała i zamknięta w sobie, przez co często jest źle odbierana przez ludzi.

Ludzie odbierają mnie za osobę zarozumiałą i nieprzystępną. To wynika z tego, że ja się wstydzę na pierwszy rzut, więc się nie odzywam. Jestem zamknięta w sobie. Gdzieś tam kreuje sobie fajną rzeczywistość w główce i super mi się żyje - powiedziała.

Aktorka zaznaczyła, że ma problem z niezobowiązującymi pogawędkami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych chce jednak pokazać, jaka jest naprawdę.

Nie do końca jestem taką osobą, która jak kogoś pozna, to small talk i jakoś leci. Ja mam z tym straszny problem, dlatego też jestem odbierana jako osoba zarozumiała i niedostępna. Skrajność straszna. Dlatego mam Instagram i mam nadzieję, że ludzie dostrzegają, że w głębi jestem szczęśliwym człowiekiem - podkreśliła w rozmowie z Żurnalistą.

Zobacz także: "Dom z papieru" Netfliksa. Gwiazdy serii mają wiadomość dla Patryka Vegi

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić