BOB| 

Tajemnica Żyłów wyszła na jaw. Wiele osób oniemiało

59

Piotr Żyła nigdy się nie obnosił ze swoją wiarą. Teraz jednak zagadka została rozwiązana. Stało się to w momencie, gdy Justyna Żyła pochwaliła się ważnym dniem w życiu jej syna.

Tajemnica Żyłów wyszła na jaw. Wiele osób oniemiało
Jakiego wyznania jest Justyna Żyła? (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Justyna Żyła układa sobie życie po rozstaniu z mężem. Wciąż jednak dochodzi do zgrzytów między nią a nową partnerką Piotra Żyły. Ostatnio zrobiła się afera o... psa.

Justyna Żyła nie jest katoliczką

Wcześniej jednak miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w życiu syna Justyny i Piotra. Była żona skoczka narciarskiego chwaliła się tym na Instagramie. W ten sposób wyszło na jaw, jakiego wyznania jest rodzina Żyłów.

14-letni Kuba w miniony weekend miał konfirmację, a to oznacza, że cała rodzina jest wyznania ewangelickiego. Wspomniany obrzęd to odpowiednik jednocześnie pierwszej komunii i bierzmowania, czyli sakramentów, które są obecne w kościele katolickim.

- Dziękuję wszystkim gościom za pamięć i uczestnictwo w konfirmacji Kuby. To była piękna uroczystość i wspaniały czas, który nasza rodzina mogła dzielić z Wami. Dziękuję z całego serca - komentuje Justyna Żyła na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie wiadomo czy Piotr Żyła uczestniczył w konfirmacji swojego syna. Kilka dni wcześniej przebywał na zgrupowaniu w Ramsau.

Zobacz także: Justyna Żyła potrafi być miła. Wyliczyła, co dzieci mają po ojcu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić