oprac. Jagoda Książ| 

Tak wygląda Gessler bez słynnych loków. Jesteś na to gotowy?

150

Magda Gessler korzysta z błogiego wypoczynku. Relaksuje się na Sri Lance z ukochanym i skrupulatnie relacjonuje pobyt. Tym razem pokazała zabawną fotkę.

Tak wygląda Gessler bez słynnych loków. Jesteś na to gotowy?
Magda Gessler pokazała zabawne zdjęcie (AKPA, AKPA)

Chwile beztroskiego relaksu są dla Gessler niezwykle cenne. Zwłaszcza że to chwile w towarzystwie spędzane właśnie u boku ukochanego Waldemara.

Pokazała niedawno, jak spędzili razem święto dziękczynienia, teraz, w okresie bożonarodzeniowym pochwaliła się, że polecieli właśnie na Sri Lankę. Gessler regularnie dzieli się romantycznymi fotkami z urlopu, ale nie tylko.

Zobacz także: Zobacz wideo: Magda Gessler: "Nie wyobrażam sobie życia bez telewizji"

Dała już się dobrze poznać fanom i udowodniła, że ma niemały dystans do siebie. Ostatnio podzieliła się nową fotką, na której pozuje bez burzy słynnych loków, za to z zupełnie zmoczoną czupryną. Nie bez powodu.

"Atak morza na fryzurę udany: skołowało mnie równo.. ale jest wiaterek. Woda jak zupa - chwali się przygodą nad wodą. I najwyraźniej dobrym humorem.

Cóż, widząc zimową aurę za oknem i czując mróz na zewnątrz, nie sposób nie zazdrościć jej wakacyjnych warunków. Nawet za cenę zepsutej fryzury.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić