Tak Tusk ubrała córkę. Pojawiły się drwiny. Cięta riposta

775

Kasia Tusk od lat prowadzi bloga, na którym pokazuje swoje stylizacje. Tym razem pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami. Jednej z fanek nie spodobało się, jak ubrana jest córeczka influencerki. Kasia nie zostawiła tego bez odpowiedzi.

Tak Tusk ubrała córkę. Pojawiły się drwiny. Cięta riposta
Kasia Tusk (PAP)

Kasia Tusk, mimo nazwiska, zawsze stroniła od show-biznesu. Do jej największych zainteresowań należy za to moda i fotografia i to nimi dzieli się na swoim blogu, którego prowadzi już od 10 lat.

Najczęściej dzieli się stylizacjami, poleceniami kosmetycznymi i nowinkami modowymi. Nie ukrywa również swojej rodziny. W końcu wtedy zdjęcia są niezwykle klimatyczne...

W drugi dzień świąt Tuskówna pochwaliła się właśnie tego typu zdjęciami. Na fotografiach można zobaczyć i piękne wnętrza jej domu, męża, psa, a nawet córeczkę.

"Jest wystylizowana na Amisza"

I to właśnie stylizacja dziecka blogerki nie spodobała się jednej z fanek.

Sukienka na jeden raz, do niczego nie pasuje, a dziecko jak zwykle wystylizowane na amisza w kiecce za 100 euro z której za miesiąc wyrośnie — napisała.

Kasia postanowiła odpowiedzieć. Rzecz jasna, w swoim stylu i nie urażając nikogo.

Amisze mają chyba jednak nieco inny styl, ale dziękuję za uwagę - napisała, dodając na końcu komentarza uśmieszek Kasia.

Uwaga fanki była słuszna? A może to tylko bezsensowny hejt?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić