Takie wykształcenie ma Andrzej Onopiuk. Majątek? Można się zdziwić

113

Andrzej Onopiuk z Plutycz cieszy się ogromną popularnością. Zagwarantował ją udział w serialu "Rolnicy. Podlasie". Kim tak naprawdę jest Andrzej z Plutycz i ile ma lat?

Takie wykształcenie ma Andrzej Onopiuk. Majątek? Można się zdziwić
Andrzej z Plutycz to jeden z najpopularniejszych rolników w Polsce (YouTube)

Andrzej z Plutycz od dłuższego czasu pojawia się w serialu "Rolnicy. Podlasie". Wcześniej występował w innym telewizyjnym programie - "Dżentelmeni i wieśniacy". Wtedy bohaterem odcinka był Jarek, brat Andrzeja.

Udał się on do Warszawy, by zasmakować życia w wielkim mieście. Do Plutycz przyjechał zaś młody mieszkaniec stolicy. Był zszokowany warunkami panującymi w domu Gienka i Andrzeja Onopiuków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska tęskni za domem. "Jak odpadnę, to będzie ulga, bo wrócę do siebie"

Być może kariera medialna Andrzeja szybko dobiegłaby końca, gdyby nie pewne spotkanie w jednym z przydrożnych barów. Właśnie tam wyłapała go osoba związana z produkcją serialu "Rolnicy. Podlasie".

I tak się trafiło, że kierowniczka telewizji przyjechała na obiad tutaj. I my też przyszliśmy na obiad. [...] Później z tego baru zawieźliśmy do domu. I sytuacja się rozwiązała. I zaraz po tygodniu zaczęliśmy nagrywać rolników - opowiadał Andrzej, cytowany przez "Super Express".

Wykształcenie, wiek i majątek Andrzeja Onopiuka

Andrzej Onopiuk urodził się w listopadzie 1982 roku w Bielsku Podlaskim, ma siostrę Paulinę i brata Jarka. 41-latek zdobył wykształcenie średnie.

Po ukończeniu podstawówki kontynuował naukę w technikum mechanicznym. Gienek kiedyś ujawnił, że jego syn mógł studiować, ale wolał pracę na gospodarce.

Andrzej może się pochwalić sporym majątkiem. Otrzymał od ojca 50 hektarów ziemi i kawałek lasu. To właśnie jemu Gienek Onopiuk przepisał gospodarstwo, które w ciągu ostatnich lat udało się mocno rozbudować. Na co dzień 41-letni rolnik dogląda wszelkich spraw związanych z rodzinnym przedsięwzięciem.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić