Czy od tego są "Wiadomości"?! W niedzielę TVP przeszła samą siebie

873

To naprawdę wyemitowano!W niedzielnym wydaniu "Wiadomości" skomentowano torebkę Chanel, którą Kasia Tusk otrzymała od swojego męża. W przygotowanym przez Macieja Sawickiego materiale przy okazji mowa była o pieniądzach, które mąż Kasi - Stanisław Cudny otrzymał na swoją firmę.

Czy od tego są "Wiadomości"?! W niedzielę TVP przeszła samą siebie
W "Wiadomościach" wspomniano o torebce Kasi Tusk. (TVP)

W "Wiadomościach" po raz kolejny wyemitowano materiał o Donaldzie Tusku. Miał on w bardzo dowodzić, że ostatnie podwyżki cen i kryzys to wina rządu PO. W materiale znalazły się wypowiedzi polityka z ostatnich dni, które zmontowano tak, aby, pasowały do narracji, a także niepowiązane w żaden sposób nagrania z lat 90., które mają sugerować co stanie się za ponownych rządów PO.

"Wiadomości" TVP o Torebce Kasi Tusk

Następnie można usłyszeć, że rodzina Donalda Tuska wykorzystała tarczę antykryzysową i wzięła wielomilionowe dotacje. W tym momencie pokazano... torebkę Kasi Tusk, którą ostatnio chwaliła się w mediach społecznościowych.

A niedawno córka Tuska sama pochwaliła się torebką, która otrzymała od męża. Kosztowała blisko 30 tys.złotych., to niemal tyle, ile wynosi średnia roczna emerytura w Polsce - słyszymy w materiale przygotowanym przez Macieja Sawickiego.

Stanisław Cudny, czyli mąż Kasi Tusk, prowadzi firmę FOGE. Zajmuje się ona produkcją listew przypodłogowych i ma oddziały w kilku województwach, w których zatrudnionych jest kilkaset osób. W ramach tarczy FOGE otrzymała od rządu 1,5 mln złotych.

Zobacz także: Nowy pomysł rządu ws. COVID-19. Ekspertka mówi wprost
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić