Wiceminister z PiS zobaczyła torebkę Kasi Tusk. Aż kipi z oburzenia

779

Kasia Tusk pochwaliła się ostatnio wyjątkowym prezentem od męża. To torebka Chanel – jak szybko ustalili internauci, warta kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie wszystkim spodobały się tak kosztowne zakupy. Blogerkę skrytykowała między innymi wiceminister PiS Olga Semeniuk.

Wiceminister z PiS zobaczyła torebkę Kasi Tusk. Aż kipi z oburzenia
Nie wszystkim spodobał się prezent, który Kasia Tusk dostała w prezencie od męża (AKPA, Kurnikowski)

Według ustaleń portalu Plotek nowa torebka Kasi Tusk kosztowała aż 22 tys. złotych. Prezent od Stanisława Cudnego do tego stopnia ucieszył blogerkę, że postanowiła pochwalić się nią obserwatorom swojego konta na Instagramie.

Kasia Tusk dostała drogą torebkę. Skrytykowała ją Olga Semeniuk z PiS

Większość fanów bloga Kasi Tusk podzielała jej radość i gratulowała otrzymania pięknego prezentu. Jednak szybko okazało się, że nie wszyscy podzielają entuzjazm córki Donalda Tuska.

W gronie krytyków Kasi Tusk znaleźli się nie tylko anonimowi internauci. Blogerkę postanowiła także skrytykować... Olga Semeniuk. Co takiego posłanka PiS miała do zarzucenia córce Donalda Tuska?

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Olga Semeniuk podzieliła się swoją krytyczną wobec Kasi Tusk opinią na Twitterze. Sekretarz stanu z Ministerstwa Rozwoju i Technologii i zarazem pełnomocniczka rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw zarzuciła córce Donalda Tuska, że tak jak jej ojciec nie zdaje sobie sprawy z realiów, w jakich żyją przeciętni Polacy.

Bon tonem to niestety nie jest. To rzeczywistość opozycyjnego etsablishmentu. Tata w piekarni, która otrzymała wparcie z tarczy antykryzysowej. Jak to było? Polacy nie chcą władzy, która ma "gdzieś" ludzi ciężko pracujących – napisała Olga Semeniuk na Twitterze.
Zobacz także: Zobacz też: Kasia Tusk udowadnia, że gwiazdy mogą ukryć swoją prywatność? (KLIKA PUDELKA)
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić