To ona zagra Magdę Gessler? Wielkie zaskoczenie!

30

Trwają prace nad filmem o Magdzie Gessler. Produkcja ma być oparta na autobiografii restauratorki pt. "Magda". Kto wcieli się w postać telewizyjnej gwiazdy? Pojawiły się interesujące doniesienia na ten temat.

To ona zagra Magdę Gessler? Wielkie zaskoczenie!
Magda Gessler (AKPA, AKPA)

"Super Express" twierdzi, że w zakulisowych rozmowach pojawia się nazwisko Joanny Opozdy. Podobno Magda Gessler wręcz marzy o tym, by właśnie ta aktorka wcieliła się w jej postać na potrzeby filmu.

Joanna Opozda ostatnio cieszy się olbrzymią popularnością. Wpływ na to mają m.in. perturbacje w jej życiu osobistym. Media ochoczo rozpisywały się na temat głośnego rozstania z Antkiem Królikowskim.

Joanna Opozda niewątpliwie jest zdolną aktorką młodego pokolenia. Potencjalnie mogłaby wcielić się w postać młodej Magdy Gessler. Opozda, podobnie jak słynna restauratorka, musi mierzyć się z samotnym macierzyństwem oraz układaniem życia na nowo.

Czego możemy spodziewać się w filmie o Magdzie Gessler? Restauratorka opowiedziała co nieco na ten temat podczas konferencji magazynu "Forbes Women Polska".

W tej książce jest o tym, jak zwalczać smutek, depresję, stany absolutnie ekstremalne dla każdej kobiety - utraty dziecka, utraty męża, dwukrotna wdowa... rzeczy, które naprawdę dla każdej z nas są prawdziwym dramatem, a stanowią później o naszej sile w zawodzie, w tym, co możemy dać innym ludziom. Te rzeczy były dla mnie bardzo ważne. Mogę powiedzieć, że dopiero w tej chwili je przeżywam, w sposób podwójny, bo mam trochę więcej czasu dla siebie - powiedziała Magda Gessler.

Joanna Opozda i Antek Królikowski zagrają razem w filmie o Gessler?

Okazuje się, że Magda Gessler bardzo angażuje się w prace nad filmem o niej samej. Ma wcielić się w rolę reżyserki. Jeżeli natomiast chodzi o obsadę, to jej zdanie jest kluczowe.

Magda ceni nie tylko urodę, ale talent Asi. Co więcej, uważa, że w filmie powinien także wystąpić Antek Królikowski. Jest fanką jego humoru... Nie wie jednak, czy w obecnej sytuacji ta dwójka mogłaby pojawić się razem na planie - powiedziała osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z "SE".
Zobacz także: Połowa Polek nie prosi o podwyżkę. Ekspertka ma dla nich radę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić