aktualizacja 

Trudno uwierzyć, że to on. Tak wygląda teraz Rafał Brzozowski

95

Rafał Brzozowski mocno zaskoczył. Na planie do klipu promującego "Wakacyjną Trasę Dwójki" zaprezentował się w nowej wersji. 41-latek postawił na bardzo młodzieżową stylizację.

Trudno uwierzyć, że to on. Tak wygląda teraz Rafał Brzozowski
Rafał Brzozowski (akpa)

Rafał Brzozowski mocno się wybił dzięki udziałowi w pierwszej edycji "The Voice of Poland" w 2011 roku. Jego kariera muzyczna nabrała wielkiego rozpędu. Do tej pory muzyk wydał już pięć albumów studyjnych.

W 2017 roku związał się z Telewizją Polską. Tym samym rozpoczął kolejny bardzo ważny etap w swojej karierze. Szybko wyrósł na jedną z największych gwiazd TVP.

Piosenkarz kojarzony jest z eleganckimi kreacjami. Na oficjalnych wydarzeniach pojawiał się w garniturze, a poza tym miał odpowiednio ułożone włosy.

Rafał Brzozowski zaskoczył. Młodzieżowa kreacja!

Tym razem natomiast Brzozowski nieco zaszalał. Na zdjęciach do klipu promującego "Wakacyjną Trasę Dwójki" pojawił się w odmienionej odsłonie.

Tym razem postawił na białe spodenki i granatową koszulę. Zdecydował się też na pilotki z fioletowymi szkiełkami, którymi zastąpił klasyczne czarne okulary przeciwsłoneczne. Nie zabrakło też czapki z daszkiem.

Na jego twarzy dostrzec można zarost. To również spora niespodzianka, bo zazwyczaj artysta jest ogolony.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić