W domu Kurdej-Szatan się o tym nie mówi. Oto powód

14

Barbara Kurdej-Szatan w 2011 r. wyszła za mąż za Rafała Szatana. Para doczekała się dwójki dzieci i tworzy zgrany duet. Jest jednak jeden bardzo ważny temat, o którym małżonkowie nie rozmawiają w domu.

W domu Kurdej-Szatan się o tym nie mówi. Oto powód
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan (AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan zmaga się z poważnym kryzysem wizerunkowym po tym, jak opublikowała wpis uderzający w Straż Graniczną. Aktorka stara się odbudować swoją karierę. Niedawno została prowadzącą nowego programu "Project Cupid" w TTV.

Kurdej-Szatan angażuje się także w różne akcje społeczne. Walentynki spędziła wraz z mężem na warsztatach "Moda na recykling". Podczas wydarzenia para zaśpiewała na scenie kilka piosenek. Dziennikarka "Jastrząb Post" zapytała Barbarę Kurdej-Szatan o to, jak współpracuje jej się z mężem na scenie.

Ja bardzo lubię z Rafałem pracować. My się w pracy poznaliśmy i on mnie tak naprawdę zaczarował swoim głosem. Jestem zawsze bardzo, bardzo szczęśliwa, jak możemy razem pośpiewać. Lubię z nim śpiewać, tak mnie to uzdrawia psychicznie - powiedziała gwiazda.

Jakiego tematu małżonkowie nie poruszają w domu?

Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan zdradzili, że w domu nie rozmawiają o pracy.

To nie jest zasada, ale rzeczywiście mało rozmawiamy o pracy. Jak przychodzimy do domu, to jest tyle do zrobienia, do ogarnięcia i mamy tyle różnych planów, co chcemy robić, żeby też od tej pracy się odciąć w domu i tak samo wychodzi - wyznała aktorka.

Zobacz także: Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić