aktualizacja 

W to inwestuje znana stylistka. Niewiarygodne, na co wydaje oszczędności

14

Malwina Wędzikowska to stylistka znana z takich programów jak "Druga twarz" czy "Ostatnia szansa". Od lat pracuje jako kostiumografka w słynnych programach telewizyjnych. W najnowszym wywiadzie zdradziła, w co inwestuje pieniądze. Na to wydaje oszczędności.

W to inwestuje znana stylistka. Niewiarygodne, na co wydaje oszczędności
W to inwestuje znana stylistka. Niewiarygodne, na co wydaje oszczędności (Inne, AKPA)

Malwina Wędzikowska dała się poznać jako specjalistka od mody w programach TTV. Niewiele osób wie, że od lat pracuje również jako kostiumografka przy najsłynniejszych telewizyjnych produkcjach. Za kulisami dobierała stroje gwiazdom "Tańca z gwiazdami", "The Voice of Poland" czy "Top model".

Dzięki udziałowi w programach "Druga twarz" czy "Ostatnia szansa" jej twarz stała się rozpoznawalna. Regularnie celebrytka bryluje na salonach, zaskakując opinię publiczną głośnymi stylizacjami. Niedawno udzieliła też wywiadu, w którym zdradziła, co robi ze swoimi pieniędzmi.

W to inwestuje znana stylistka. Niewiarygodne, na co wydaje oszczędności

Okazuje się, że Malwina Wędzikowska inwestuje... w ubrania. Choć nastały trudne czasy i wszędzie panuje drożyzna, jej zdaniem to świetna lokata kapitału. Za argument podała zamykanie się drugich linii znanych marek.

Zbliżają się czasy, w których marki zamykają swoje drugie linie i zostają wywindowane jeszcze bardziej ceny i mocno powiększy się rynek odzieży vintage, więc inwestujmy w rzeczy markowe i luksusowe, bo one za chwilę będą warte o wiele więcej - twierdzi stylistka w rozmowie z "Pomponikiem".

Zdaniem stylistki, aby wydać horrendalne sumy na markowe ubrania trzeba wiedzieć, jaki jest tego prawdziwy cel. Nie chodzi tylko o noszenie odzieży z prestiżowym logo takim jak na przykład Gucci.

To jest inwestycja na lata. Ja zawsze podkreślam, że jeżeli inwestujesz w marki luksusowe, to wiedz dlaczego. Nie tylko dlatego, że masz duże logo, ale też dlatego, że to ma fantastyczną jakość - twierdzi Wędzikowska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Malwina Wędzikowska tłumaczy roznegliżowaną kreację na ściance
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić