Allan już wkrótce nie Krupa? Syn Edyty Górniak podjął ważną decyzję

236

Allan Krupa to syn Edyty Górniak z jej małżeństwa z Dariuszem Krupą. Nie od dziś wiadomo, że jest bardzo mocno związany z mamą. Teraz podjął niezwykle odpowiedzialną decyzję, która z pewnością spodoba się artystce.

Allan już wkrótce nie Krupa? Syn Edyty Górniak podjął ważną decyzję
Allan Krupa i Edyta Górniak (AKPA)

Allan Krupa jest wpatrzony w mamę Edytę jak w obrazek. Tego samego nie można napisać o jego relacjach z tatą Dariuszem Krupą, z którym wokalistka definitywnie rozstała się w 2010 roku.

Relacje Allana z ojcem praktycznie od zawsze były dość trudne. Wypadek, który w 2014 roku spowodował Krupa, jeszcze bardziej skomplikował jego stosunki z Allanem.

Gdy Krupa trafił do więzienia, Edyta Górniak starała się chronić syna. Nie chciała, by odczuł jakieś przykre doświadczenia. W związku z tym zdecydowała się na wyprowadzkę do USA.

Allan Krupa zmieni nazwisko!

"Na żywo" podaje, że Allan wie, iż teraz jego tata rozpoczął nowe życie. "Mieszka w Warszawie, ma nową partnerkę, ale chłopak nie chce słyszeć o spotkaniu z nim" - dodano.

Magazyn wyraźnie podkreśla, że Allan nie ma zamiaru utrzymywać kontaktu z ojcem. Ponadto ujawniono, że chłopak chce zmienić nazwisko!

Allan długo rozważał, czy to dobry pomysł, chciał wszystko dokładnie przemyśleć. W końcu podjął ostateczną decyzję. Postanowił zrezygnować z nazwiska po ojcu Dariuszu Krupie i przyjąć nazwisko mamy - przekazuje "Na żywo".

Edyta Górniak z pewnością jest dumna z syna. Nie od dziś wiadomo, jak bardzo się o niego troszczy i jak ważny jest dla niej.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić