Wesele Antka Królikowskiego i Opozdy odbędzie się z pałacu! Znamy szczegóły

7

Spekulacji na temat tego, jak będzie wyglądać wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego absolutnie nie brakuje. Ostatnio wyciekła kolejna istotna informacja dotycząca tej uroczystości.

Wesele Antka Królikowskiego i Opozdy odbędzie się z pałacu! Znamy szczegóły
Joanna Opozda i Antek Królikowski (akpa)

Antek Królikowski już oficjalnie potwierdził, że zaręczył się z Joanną Opozdą. Doszło do tego podczas jego przemówienia na scenie na Festiwalu Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej im. Pawła Królikowskiego. Właśnie wówczas zwrócił się do ukochanej "narzeczona".

Kilka dni temu "Party" podało, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski na początku sierpnia wezmą ślub w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli.

Podkreślano, że wesele nie odbędzie się w stolicy. Jednocześnie zaznaczano, że zakochani nie chcą ujawniać konkretnego miejsca.

Wesele Królikowskiego i Opozdy. Są szczegóły!

Mimo starań przyszłej młodej pary, na jaw wypłynęły szczegóły dotyczące wesela. Organizatorzy uroczystości ewidentnie nie oszczędzają, ale to w zasadzie żadne zaskoczenie.

Przyjęcie weselne odbędzie się w pałacu w Zdunowie. Wybór nie dziwi, bowiem to bardzo popularne miejsce wśród celebrytów. W 2018 roku chociażby zdecydowali się na jego wynajem Rafał Maślak i Kamila Nicpoń - ujawnił informator Plotka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić