Wiadomo, co się stało z Matą. Po sieci już krąży klip

30

Fani Maty mogą spać spokojnie. Po tym, jak w niedzielę z Instagrama zniknęło jego konto, raper powrócił w świeżym klipie nowego projektu SB Mafiji. Oprócz niego wzięło w nim udział wielu innych znanych artystów.

Wiadomo, co się stało z Matą. Po sieci już krąży klip
Mata powrócił w nowej piosence SB Maffiji (AKPA)

Przerwa Maty od produkowania muzyki nie trwała zbyt długo. Od premiery płyty "Młody Matczak" minęły zaledwie 3 miesiące, a artysta już powrócił w najnowszym klipie. Tym razem nie jest to jednak jego solowy utwór, a piosenka "Parapetówka" w ramach projektu "Hotel Maffija 2" grupy SB Maffija.

Pomimo powrotu do nagrywania nadal próżno szukać Maty na Instagramie. 9 stycznia jego konto zniknęło nagle z portalu. Fani zastanawiali się, co było powodem takowej decyzji. Wielu z nich zwróciło uwagę na wznowienie aktywności przez artystę na profilu jego alter ego, czyli Skutego Bobo.

To właśnie w tej roli raper pojawił się też na "Parapetówce". Świadczyć o tym mogą m.in. nawiązania w tekście do palenia marihuany czy charakterystyczny naszyjnik z liściem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie tylko Mata

Druga odsłona "Hotelu Maffija" po raz kolejny zgromadziła wiele znakomitości polskiego rapu. Oprócz Maty na zapowiadanym krążku pojawią się też m.in. Bedoes, Białas, Jan Rapowanie czy Solar. Artyści podobnie jak latem 2020 roku wprowadzili się na kilka dni do domu na wsi, gdzie powstanie nowa płyta. Piosenkom nagrywanym w dobę będą towarzyszyć również charakterystyczne vlogi przedstawiające kulisy produkcji. Pierwszy z nich został już opublikowany na YouTube.

Zobacz także: SB Maffija - Parapetówa (Hotel Maffija 2)
Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić