Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Widzowie są oburzeni. Z "The Voice of Poland" odpadli faworyci

9

Widzowie "The Voice of Poland" są zawiedzeni decyzjami jurorów w ostatnim odcinku. Według fanów programu odpadły osoby, które zasługiwały na finał. Najbardziej oberwało się Tomsonowi i Baronowi...

Widzowie są oburzeni. Z "The Voice of Poland" odpadli faworyci
Jurorzy "The Voice of Poland" (AKPA, AKPA)

13. edycja jednego z topowych show Telewizji Polskiej - "The Voice of Poland" nie obyła się bez kontrowersji. Widzowie, którzy śledzą odcinki na żywo, na bieżąco komentują występy i eliminacje w mediach społecznościowych.

Kontrowersyjne decyzje

Ostatni odcinek wzbudził szczególnie wiele emocji. Wszystko dlatego, że fani nie zgadzali się z decyzjami jurorów. Ich zdaniem z muzycznym programem pożegnały się osoby, które najbardziej zasługiwały na finał.

Z drużyny Justyny Steczkowskij odpadła Sandra Reizer, która była jedną z faworytek w programie. Według fanów, jej występ był lepszy od wykonu Eweliny.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Jeden z najbardziej nietuzinkowych i rozpoznawalnych głosów tej edycji. Justyna wybrała swojego klona i tyle w temacie. Szkoda! - pisała jedna z fanek na Facebooku.

Marek Piekarczyk pożegnał się z kolei z Nobesuthu Lisę Khumalo. Fani z kolei uważali, że powinna odpaść Julia.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Ja się obawiam, że w drużynie Marka będzie powtórka z poprzedniej edycji, czyli w tym wypadku przepychanie Julii. Panu Markowi już chyba powinni podziękować za udział w programie. Zbyt często podejmuje dziwne i niezrozumiałe decyzje - krytykowała inna użytkowniczka Facebooka.

Z drużyną Lanberry pożegnała się Daria Waleriańczyk. Zdaniem widzów wszyscy zaprezentowali się świetnie i ta decyzja była niezwykle trudna do podjęcia.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Lanberry miała tak mocne występy, że ciężko było kogoś w ogóle porównywać. Mega. Repertuar dobrany idealnie pod swoich podopiecznych. Zaprezentowali się genialnie - pisano w komentarzach.

Najwięcej krytyki spotkało Tomsona i Barona. Z drużyny wyeliminowali Martina Rybczyńskiego.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Widać w tej edycji, że chłopaki nie podejmują swoich decyzji. 13 lat oglądania i w życiu nie mieli tak słabego zespołu - czytamy w komentarzach.

Waszym zdaniem jurorzy wybrali dobrze czy nie? A może to właśnie te osoby, które odpadły, zrobią największą karierę?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić