Wielka zmiana! TVP przejmuje popularny program TVN-u

89

Telewizja Publiczna pracuje nad formatem "So You Think You Can Dance", który prawdopodobnie znajdzie się w jesiennej ramówce stacji. Do tej pory taki program był nadawany na TVN-ie. Cieszył się niemałą popularnością.

Wielka zmiana! TVP przejmuje popularny program TVN-u
Agustin Egurrola jednym z jurorów nowego programu TVP? (akpa)

Widzowie z pewnością doskonale pamiętają program "You Can Dance - Po prostu tańcz". Można było go oglądać na antenie TVN od 5 września 2007 roku do 6 czerwca 2012 roku, a także od 2 marca 2015 do 18 maja 2016 roku.

W tym show można było zobaczyć kilka gwiazd. Chodzi o takie nazwiska jak m.in. Kinga Rusin, Michał Piróg, Weronika Marczuk, Anna Mucha, a także Agustin Egurrola.

Wirtualne Media podają, że teraz taka produkcja miałaby trafić na antenę TVP. Przedstawiciele tej stacji pracują już nad formatem "So You Think You Can Dance", który prawdopodobnie miałby znaleźć się w jesiennej ramówce stacji.

Ujawniono, że ruszyły już castingi. Mogą w nich uczestniczyć profesjonalni tancerze w wieku od 16 do 30 lat.

Właśnie rozpoczęły się poszukiwania uczestników do "So You Think You Can Dance". W castingu mogą brać udział uzdolnione tanecznie osoby w wieku od 16 do 30 lat. Aby zgłosić się do projektu, należy wysłać swoje zgłoszenie na stronie endemolshine.pl - donosi wspomniane źródło.

Kto w jury "So You Think You Can Dance"?

"Super Express" podaje natomiast, że w jury nowego programu TVP ma zasiąść Agustin Egurrola. Sam zainteresowany na razie nie komentuje tych plotek.

Warto jednak przypomnieć, że ten tancerz niedawno nawiązał współpracę z Telewizją Polską. Dołączył do programu "Dance Dance Dance" i komentuje wyczyny uczestników.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić