Wielkie zmiany u Julii Wieniawy. Jeszcze nigdy nie poszła tak daleko!

12

Widać, że Julia Wieniawa szaleje za swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim. Celebrytka traktuje go na tyle poważnie, że zdecydowała się na postawienie kolejnego kroku w tej relacji. Do tej pory nie zrobiła czegoś takiego dla żadnego chłopaka.

Wielkie zmiany u Julii Wieniawy. Jeszcze nigdy nie poszła tak daleko!
Julia Wieniawa (AKPA)

Julia Wieniawa niegdyś spotykała się z Antkiem Królikowskim. Ten związek po pewnym okresie się jednak rozpadł. Od jakiegoś czasu celebrytka kroczy u boku Nikodema Rozbickiego.

Są ze sobą od około dwóch lat. Nic dziwnego w tym, że chcą rozwijać swoją relację. Ostatnio para podjęła ważną decyzję - Julia i Nikodem zamieszkali razem!

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy wcześniej nie mieszkałam z nikim, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne - powiedziała Wieniawa w rozmowie z Pomponikiem.

Ważny aspekt wspólnego mieszkania Wieniawy i Rozbickiego

Julia Wieniawa nie ukrywa, że wspólne mieszkanie ma też praktyczne względy.

Oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo "dżobów" i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem - wyznała zabiegana celebrytka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić