Wsiadła na pokład w takim stroju. Mimo upału obsługa kazała jej się ubrać

108

Nieprzyjemną historią z ostatniej podróży podzieliła się z internautami pewna użytkowniczka TikToka. Kobieta opisuje, że wsiadła na pokład samolotu w różowym gorsecie. Miało wywołać to zgorszenie innych pasażerów. – Obsługa kazała mi zakryć ramiona, mimo że co najmniej połowa osób była bardziej rozebrana niż ja – twierdzi autorka filmu.

Wsiadła na pokład w takim stroju. Mimo upału obsługa kazała jej się ubrać
Linie lotnicze kazały pasażerce zakryć ramiona (TikTok, maybejacy)

Jacy opublikowała na TikToku film na temat swojej podróży z Southwest Airlines. W poniedziałek 11 lipca kobieta wsiadła na pokład samolotu w Sacramento w Kalifornii. Na opublikowanym filmie widać, że miała na sobie różowy gorset odsłaniający ramiona.

To jednak nie spodobało się niektórym pasażerom. Bohaterkę nagrania zaczepiła jedna z podróżnych, mówiąc że powinna się zakryć.

Zakryć co? Moje ramiona? Od kiedy w ogóle w samolocie obowiązuje dress code? Czy my jesteśmy w liceum? Były 102 st. Fahrenheita [38 st. Celsjusza – red.] – opisała Jacy.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Podróżnych miały oburzyć odkryte ramiona kobiety. Obsługa kazała pasażerce się ubrać

Na kolejnym nagraniu bohaterka historii opisuje, że "nadgorliwa" współpasażerka zaproponowała, że da jej swoją koszulkę. Kobieta odmówiła jednak zakrycia ramion. Wtedy do akcji wkroczyła obsługa samolotu.

Stewardessy kazały Jacy się ubrać. Argumentem miało być to, że niektórzy pasażerowie mogą uznać strój kobiety za "nieprzyzwoity".

Co najmniej połowa osób była bardziej rozebrana niż ja – zwraca uwagę bohaterka nagrania.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Aktorka zaczęła kwestionować politykę firmy. Została wyrzucona z samolotu

Za autorką filmu miała wstawić się siedząca niedaleko aktorka Melinna Bobadilla, znana z roli w serialu Netfliksa "Gentefield". Wywiązała się sprzeczka, w wyniku której aktorka została wyrzucona z samolotu.

Gwiazda Netfliksa postanowiła zabrać w sprawie głos za pośrednictwem mediach społecznościowych. Oceniła we wpisie na Twitterze, że linie lotnicze poniżyły młodą kobietę za chodzenie z odkrytymi ramionami.

Następnie wyrzucono mnie z samolotu za kwestionowanie mizoginistycznej polityki firmy – podkreśliła.

Southwest Airlines zabrały głos w komentarzu pod wpisem aktorki. Poproszono, by skontaktowała się z nimi w wiadomości prywatnej.

Przykro nam, że nie mogła pani dolecieć do miejsca docelowego zgodnie z planem – napisano.

Obejrzyj także: Pilot Airbusa lądował przy silnym wietrze. Świadkowie przecierali oczy ze zdumienia

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić