Nie chciała usiąść obok płaczącego dziecka. Szybko pożałowała tych słów

418

W podbramkowej sytuacji lepiej nie przeceniać swoich możliwości. Dotkliwie przekonała się o tym pewna pasażerka ze Stanów Zjednoczonych. Kobieta wszczęła awanturę w samolocie. Mówiła, że nie zamierza siedzieć obok płaczącego dziecka. Stewardessa zdecydowała o usunięciu kłopotliwej pasażerki z pokładu. Media społecznościowe obiegł film ukazujący całe zajście.

Nie chciała usiąść obok płaczącego dziecka. Szybko pożałowała tych słów
Krnąbrna pasażerka została wyrzucona z samolotu (TikTok, lockedinout)

Incydent miał miejsce na pokładzie samolotu startującego z lotniska Johna F. Kennedy'ego w Nowym Jorku. Film zamieścił w sieci internauta pseudonimie "lockedinout". W ciągu miesiąca nagranie zebrało ponad 20 mln wyświetleń.

Na filmie widać, jak kobieta zwraca się do stewardessy. Mówi jej, że nie zamierza siedzieć obok płaczącego niemowlęcia. Głos zabrała od razu matka dziecka.

Przecież nie będzie płakać przez cały lot – tłumaczyła.

Sprzeczka na pokładzie samolotu. Krnąbrna pasażerka wyrzucona

Pasażerka całkowicie ignorowała matkę niemowlęcia. Podkreślała, że chce w spokoju odbyć lot. Stewardessa stwierdziła, że może w takim razie przebukować jej bilet na następny samolot.

Nie ma takiej możliwości, lecę do pracy – zaznaczyła niezadowolona kobieta.

Bohaterka nagrania była wyraźnie niepocieszona rozwojem sytuacji. Usiadła co prawda na wskazanym miejscu, ale poprosiła stewardessę o podanie imienia.

Dzięki Tabitho, jutro możesz już tutaj nie pracować – powiedziała do przedstawicielki personelu pokładowego.

W tym momencie sytuacja przybrała nieoczekiwany obrót. Te słowa pasażerki przelały czarę goryczy. Stewardessa wyrzuciła ją z pokładu.

Proszę o opuszczenie mojego samolotu – zwróciła się do pasażerki. – Nie mogę wysiąść – odpowiedziała zdumiona bohaterka nagrania.

Stewardessa zauważyła jednak, że kobieta krzyczała wcześniej na dziecko.

Będę już cicho, przepraszam. Bardzo się zestresowałam – próbowała ratować sytuację pasażerka.

Dalsza część nagrania sugeruje jednak, że kobieta została wyrzucona z samolotu. Wszystko wskazuje na to, że w pracy także spotkały ją nieprzyjemne konsekwencje. Ze strony urzędu, gdzie pracowała, zniknęło jej imię i nazwisko.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Zagroziła stewardessie zwolnieniem z pracy. Internauci bez litości

Film wywołał w mediach społecznościowych falę komentarzy. Internauci zwrócili uwagę, że zachowanie pasażerki było naprawdę nie w porządku.

Zagroziła stewardessie zwolnieniem i myślała, że nadal poleci tym samolotem? Naprawdę szokujące – napisała jedna z osób.
Droga Tabitho, dziękujemy – dodała kolejna.

Obejrzyj także: Pilot Airbusa lądował przy silnym wietrze. Świadkowie przecierali oczy ze zdumienia

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić